Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bağdadi’den, dua, halid, içli, mevlana

Mevlana Halid Bağdadi’Den İçli Bir Dua

Eski 07-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mevlana Halid Bağdadi’Den İçli Bir Dua

Mevlana Halid Bağdadi’den içli bir dua
Ya Rabbi! Yüreği yaralı ve ihmal edilmiş bu şaşkının önünde sen kendi rızandan lütfen ve keremen bir kapı aç!
Her kime ki, kerem ve ihsan gözü ile baktın, artık o iki âleme de saman çöpü kadar değer vermez
Eğer feyzin sebebi ile sevdiklerinin üzerine cömertlikle akan denizden bir damlayı, merhameten benim üzerime lütfedip dökersen, benim müşkilim hallolur
Benden uygun hiçbir iş sadır olmadı Günahım ise o kadar çoktur ki, sözle ifadesi mümkün değildir
Kötü amellerimden mahcubum Ne halim, ne de taat ve ibadetim var, ne de özür beyan edecek dilim
Kendime baktığımda, ziyade mahcubiyetim sebebiyle cehennem, kurtuluştan daha hoşuma gider
Rahman Ve Rahim olan Allahım! Affet, ham ve kaba işlerimi sorma Benden intikam alma
Kendime çok zulmettim, hadsiz suçlar işledim Ancak senin sonsuz rahmetini, kerem ve sehavet deryanı düşündüğüm zaman, sana karşı bunca ahdimi bozmama rağmen yine sevinçli ve ümitliyim
Senin hudutsuz ihsanından, kereminden ümitliyim Çünkü sen “ben bağışlayıcıyım” diye ferman buyurdun
Semih Yıldız/cevaplarorg

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com