Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ediorum, karşı, olanları, proteto, türbana

Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

Eski 04-02-2008   #1
djdem

Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

MÜSLÜMAN Bİ HALK OLARAK TÜRBANA KARŞI OLMALARINI ANLAMIORUM,BİZ NASIL KİŞİLERİN NE GİYDİKLERİNE KARIŞMIOSAK ONLARINDA TÜRBANA KARIŞMAYA HAKKI YOK ZATEN TÜRBAN BENİM GÖRÜŞLERİMİ ENGELLEMİYOR Kİ DÜŞÜNCELERİM NE OLURSA OLSUN BENDE BU ÜLKENİN Bİ VATANDAŞIYIM VE HAKLARIMI ENGELLEMEYE KİMSENİN HAKKI YOK!

BEN KAPALI BİRİSİ DEĞİLİM AMA TÜRBANADA KARŞI DEĞİLİM ZATEN HALK İÇİNDEDE BÖYLE Bİ AYRIM YOK KİMİLERİ ŞERAATÇİ Bİ SİMGE OLARAK GÖRSEDE TÜRBANI SADECE MÜSLÜMANLIĞIN GEREKTİRDİĞİ BİŞEY

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : türbana karşı olanları proteto ediorum

Eski 04-02-2008   #2
sameg

eeth bu konuda katılıorum sana müslümanlıın qerektirdii simqe ama bnce uzatmaya qereq yoq eqer türbanla biyere qirmek yasaksa sizde biseylerden wazgeçeceksiniz dedeiklerm ynlıs anlasılmasın sakın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-02-2008   #3
sudenaz

paylaşım için tşkler çok anlamlı ve her sözüne katılıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-02-2008   #4
fatmanur

tşkler didemcim bende anlam veremiyorum nasıl üniversitede bikini selbestse ,türbanda selbest olmalı:D özgürlükten eşitlikten bahsediyorlar birde kalkıp ülke insanları arasında ayrımcılık yapıyorlar, bu nasıl adalet
Rahmetinin bir damlası herkesin rızkına kefil olur
Su çorak gönlüme merhametini indir
Su fani ömrümü sonsuzluğa eriştir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-02-2008   #5
zhr_4943

pylşm için tşk

Cevap : Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

Eski 04-03-2008   #6
Gözyaşı

Bende deniz baykalı protesto ediyorum başörtüsüne takmış kafayı nasıl bir parti başkanı yapmışlar şaşırıyorum üzücü bir oloy heşeyde ortaya çıkıyor bari başörtüsünde çıkma dini inanç isteyen takar isteyen takmaz herkez birşeyleri kabül ederken o uzatıyor

Eski 04-03-2008   #7
su perisi

Alıntı:
fatmanur tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tşkler didemcim bende anlam veremiyorum nasıl üniversitede bikini selbestse ,türbanda selbest olmalı:D özgürlükten eşitlikten bahsediyorlar birde kalkıp ülke insanları arasında ayrımcılık yapıyorlar, bu nasıl adalet

Üniversitelerde bikinimi giyiliyor Fatmanur hanımefendi????????? Senelerce Üniversitede okudum ama ben göremedim, sizinde nerede gördüğünüzü şahsen merak ediyor ve bu sözlerinizle ben sizi kınıyor ve protesto ediyorum Akılcı düşünüp akılcı şeyler yazmakta fayda var öyle değil mi???

(ayrıca yazılarda 2 puntodan büyük kullanmak form kurallarına aykırıdır Saygılar)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #8
djdem

ya zaten farmanur giyilmesi yasak değil demek istedi sanırım siz yanlış anladız belki ifadesinde bi hatası olmuş olabilir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #9
fbligirl

ya sözde laik br ülkede yaşıyorz herkes brbrni eleştiryo kapalı dye mellet eğtmnden gerş kalıo ama kendni elştren hç yok nolck sonmz blmiorm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #10
su perisi

Yalnız dikkatinizi çekerim, Fatmanur yazılarında çok dik ve suçlayıcı konuşuyor sevgili Djdem, Ülkemizde bence kimse Başörtüsüne karşı değil fakat bu tarz konuşmalar yapılınca insan ister istemez yorum yapmak zorunda kalıyor ve işte o zamanda yazan yada konuşana Başörtüsüne karşı deniliyorİşte bu çok yanlış Fatmanur sanki siteye içindeki kurtları dökmeye gelmiş tarzda konuşuyor, Fatmanurun yazılarını okuyanlar anlar zaten Saygılar Djdem
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #11
djdem

ya sizi kızdırcak bişi sölediğimsem kusura bakmayın ama fatmanur arkadaşımızında kötü niyetle söylediğini sanmıorum sadece bu söylemek istemiştim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #12
jasmine

çok haklısın su perisi kimse türban'a karşı değil fakat anayasamızda yasaksa bu kurallara uymak zorundayız ben herkesi sakinliğe davet ediyorum ve bu sözlerimin yanlış anlaşılmasını istemiyorum

Eski 04-03-2008   #13
fatmanur

Alıntı:
su perisi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yalnız dikkatinizi çekerim, Fatmanur yazılarında çok dik ve suçlayıcı konuşuyor sevgili Djdem, Ülkemizde bence kimse Başörtüsüne karşı değil fakat bu tarz konuşmalar yapılınca insan ister istemez yorum yapmak zorunda kalıyor ve işte o zamanda yazan yada konuşana Başörtüsüne karşı deniliyorİşte bu çok yanlış Fatmanur sanki siteye içindeki kurtları dökmeye gelmiş tarzda konuşuyor, Fatmanurun yazılarını okuyanlar anlar zaten Saygılar Djdem

hayır sadece benm yorumum bu ben sizin yorumlarınızı saygıyla karşılıyorsam sizde benimkini karşılayın lütfen sadece benm içimden gelenler bunlar peki kimse türbana karşı değilse neden bu kadar sorun çıkıyor neden bir türlü kabul edilmiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #14
sudenaz

fatmanurunda su perisininde içinde kötü bir niyet olarak sölediğini düşünmüyorum ben sadece yanlış anlaşılması sonucunda böyle olduğunu düşünüyorum ikinizede hak veriyorum ama benimde zoruma giden amerika bir islam ülkesi olmamasına rağmen başörtüsü serbestken türkiyede sözde islam ülkesi ama başöretü yasak ben bunu kendime yediremiyorum bunun nedenini bana açıklarmısınız?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2008   #15
fatmanur

Alıntı:
sudenaz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
fatmanurunda su perisininde içinde kötü bir niyet olarak sölediğini düşünmüyorum ben sadece yanlış anlaşılması sonucunda böyle olduğunu düşünüyorum ikinizede hak veriyorum ama benimde zoruma giden amerika bir islam ülkesi olmamasına rağmen başörtüsü serbestken türkiyede sözde islam ülkesi ama başöretü yasak ben bunu kendime yediremiyorum bunun nedenini bana açıklarmısınız?

evet aynen canım sonuna kadar katılıyorum tabi herkesin görüşü kendisine saygılarımı sunarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com