Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Diğer Forumlar > ForumSinsi Sorunları & Duyurular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ailesi, bölümü, eleştiri, forumsinsi, istek

ForumSinsi Ailesi İstek ve Eleştiri Bölümü

Eski 06-08-2008   #1
[KAPLAN]
Icon47

ForumSinsi Ailesi İstek ve Eleştiri Bölümü

Merhabalar değerli arkadaşlarım,

Bu konuda, ailemizde olmasından memnun kalmadığınız durumlardan bahsedebilir, olumlu ve olumsuz her türlü eleştiride bulunabilirsiniz Şöyle bir bölüm olsa daha iyi olurdu veya şu tarz bir yenilik olsa acaba nasıl olurdu diye düşündüğünüz fikirlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz Şüphesiz sizlerden gelen eleştiriler, yine sizlere daha iyi hizmet ve daha güzel bir aile ortamı sağlamamıza vesile olacaktır

İlginiz için teşekkür ederim

E-Posta yoluyla ulaşmak için: patron@forumsinsicom

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : ForumSinsi Ailesi İstek ve Eleştiri Bölümü

Eski 06-08-2008   #2
jasmine

tşkler sevgili KAPLAN

Eski 06-09-2008   #3
Gözyaşı

Yarışma bölümü olabilirmi yada uygun bir yer söyleyebilirmisiniz güzel olacağını düşünüyorum ilgilenirseniz sevinirim yarışmaları ben düzenleyebilirim şimdiden teşekkürler eğer uygun görürseniz size bilgide varebilirim

Eski 06-09-2008   #4
[KAPLAN]

Elbette Gözyaşı İster burada, ister özel mesaj yoluyla fikirlerinizi daha ayrıntılı açıklayabilirseniz yardımcı olmak isterim Sonrası konu ile ilgili neler yapabileceğimize bir bakarız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-09-2008   #5
Gözyaşı

Mesela ilk olarak şiir yarışması düzenleyebiliriz yaraşmaya katılan kişilere anket yaparak oy vereceğiz yarışma sonundada sitede şiir yarışması birincisi diyerek gösterme işinide siz yapabilirsiniz daha sonrada farklı yarışmalarla devam edebiliriz yarışmada birde belli süre koyacağız sonuç için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-09-2008   #6
suskun

Gözyaşı bu fikrine katıLıyorumBir şiir yarışması düzenlesek çok güzel olurAma herkezin kendi yazdığı şiirleBenim birçok şiirm var ve böyle bir uygulama yaparsak çok memnun olurumVe tahmin ediyorum ki birçok arkadaımızda bu fiki beğenecektirTeşekkürler Gözyaşı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-10-2008   #7
[KAPLAN]

Radyomuzun açılışından sonra bu konuyu tekrar gündeme getirmeyi daha uygun buluyorum Katılımın çok olması için hem forumun belli bölgelerine grafik duyurular hazırlayıp asarak, hem de açılacak olan radyomuzdan duyuru yaparak bunu kısmen sağlayabileceğimizi düşünüyorum Gerekli duyuruları yaptıktan sonra, yarışmanın başlatılmasından sonlanmasına kadar olan kısımla bizzat siz ilgilenebilirsiniz Gözyaşı Bu yaz işlerimin yoğunluğu yüzünden sanıyorum sizleri bu konularda biraz daha girişimci görmek beni mutlu edecektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-10-2008   #8
Gözyaşı

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim kaplan sabırsızlıkla bekleyeceğim zamanım ve vaktim oldukça sitede olmaya çalışıyorum suskun arkadaşımada desteğinden dolayı teşekkür ederim sadece şiir yarışması değil bir çok yarışma düzenlenecek daha sonra ilgi olursa devam edebiliriz herkezide katılmaya bekliyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-12-2008   #9
djdem

sizden çok ufak bi ricam olucak siteye bir tane bilim bölümü açsak burda sizinle paylaşmak istediğim bilimsel şeyler var uzay bilimleri vesayre gibi aradım ama bulmadım sanırım yok eğer sizde uygun görürseniz bilim bölümü açmanızı rica ediyorum

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-12-2008   #10
sudenaz

didemcim zaten bu sitenin bilim&teknoloji bölümü var ama senin dediğin daha farklı bir açımı bilemem
ayrıca şiir yarışması gerçekden güzel olur ama kendi yazığımız şiirlerin olması şart mı?bence sevdiğimiz yazarların şiierlerinide koyabilelim böylece katılımın daha çok olucağını düşünüyorum ne de olsa herkes sizin gibi yetenekli olmuyor suskun hanım bu konularda sizide tebrik ediyorum tabiki

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-12-2008   #11
suskun

Zaten bu şiir yarışmasınada becerisi olabilenler girmelidir sudenaz hanımEn azından ben Yazdım ve 1oldum diyebilmeli insan kendisiyle bu yüzden gurur duymalı benceŞiir alanında beceriniz olmasa bile diğer uygulamalarda başarılarınızı sergileyebilirsinizAma sizin kendi emeğinizleBence bu daha önemli ve daha güzel birşeydirHerkez şiir koyabilir ama yazmak apayrı bizde bu farklılığı ortaya koyarsak ayrıcalıklı oluruz değilmi?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-13-2008   #12
[KAPLAN]

Alıntı:
djdem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sizden çok ufak bi ricam olucak siteye bir tane bilim bölümü açsak burda sizinle paylaşmak istediğim bilimsel şeyler var uzay bilimleri vesayre gibi aradım ama bulmadım sanırım yok eğer sizde uygun görürseniz bilim bölümü açmanızı rica ediyorum
Aslında bu konuda sitemizde biri güncel haberler merkezinin alt başlığı, biri de teknoloji merkezi olmak üzere, bahsetmiş olduğunuz konularla birebir olmasa da yakın ilişkili bölümlerimiz mevcut Ancak sanırım konularınızın teknolojiden çok, biraz daha bilim teknik içerikli olmasından yana bu bahsetmiş olduğum bölümlerin tam konularınızı yansıtamadığını belirtmek istediniz İsterseniz teknoloji merkezinin adını değiştirebiliriz "Bilim Teknik ve Teknoloji" başlığı konu içerikleriniz için yeterli olur mu acaba ? Veya siz de bir isim belirleyebilirsiniz

İlginiz için teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-16-2008   #13
djdem

teklnolojilerin içine alt bi bölüm olsa dahamı iyi olur tabi siz dah ii bilirsiniz uzay bilimi diye yani bilim teknolojisiyle pek alakalı değil sanırım ama siz nasıl uygun görürseniz :D
ilgilendiğiniz için teşekkür edrim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2008   #14
*KeDi KeSeN*

BEN CE DE ŞİİR YARIŞMASI OLSUN OLSUN işte banane olsun :)
[ tabe Kaplanın İzni ve Önderliğinde ]

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-17-2008   #15
djdem

çok teşekkür edrim :d sevgilli kaplan
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com