Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baksın, cinlerden, isteyenler, kurtulma

Cinlerden Kurtulma İsteyenler Baksın...

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cinlerden Kurtulma İsteyenler Baksın...

aşağıda ki mektubu Peygamber Efendimiz (sav),

şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır Böyle bir belaya

maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına

koymalıdırlar İnşaallah şifa ve deva Allahü Teala´dandır

?????? ????? ?????????? ???????????

????? ??????? ???? ????????? ??????? ????? ????? ???????????? ???? ???? ?????? ???????? ???? ??????????? ????????????? ??????????????? ????? ???????? ???????? ???????? ??? ????? ?????? ?????? ?????? ????? ???????? ??? ???????? ?????? ????? ???? ???????? ???????? ??? ???????? ??????????? ???? ???????? ????????? ??????? ??????? ????? ???????? ???????? ????????? ???????????? ?????????? ????? ?????? ???????????? ??? ???????? ??????????? ??????????? ??????????? ??? ??????????? ?????????? ??????? ???????? ????? ????????????? ???? ???????? ??????????? ????????????? ?????? ???? ???????? ????? ???? ????? ??????? ????? ??? ?????? ????? ???? ????? ?????? ??????? ????? ???????? ???? ????????? ????????? ???????????? ?? ?? ???????????? ????? ??????????? ?? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????? ?????????? ??????? ????? ????? ?????? ????? ??????? ????? ??????? ????????????????? ????? ?????? ?????????? ??????????

Ebu Dücane (ra) ALLAH Resulü (sav)´nün huzuruna gelip:

"Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi, arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum" dedi

Resülü Ekrem (sav) buyurdular:

"Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur Bana bir kağıt ve kalem getiriniz"

Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (kv)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz" buyurdu

Ebu Dücane (ra) diyor ki:

"Resulü Ekrem (sav)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım Gece yarısı uyanmıştım Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi:

Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır Senin evine bir daha gelmeyeceğiz"

Ebu Dücane (ra) diyor ki:

"Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (sav)´in arkasında sabah namazı kıldım Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (sav)´e haber verdim"

Resulü Ekrem (sav) bana şöyle buyurdu:

"Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır Beni hak peygamber olarak gönderen ALLAH´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar"

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Cinlerden Kurtulma İsteyenler Baksın...

Eski 02-16-2018   #2
Kayıtsız

Cevap : Cinlerden Kurtulma İsteyenler Baksın...

Selamun Aleyküm Basima gelenler 4 5 senedir var hala devam ediyor Surekli Zihnimde Bir seyler düşünüyorum uyurken kalkarken yürürken Surekli bir seyler düşünüyorum Ve sanki beni izleyenlerin oldugunu düşünüyorum Surekli cekiniyorum Sanki beynimi zihnimi ele gecirmisler Bir sey dusunemiyorum surekli aklima yasadigim eski olaylar geliyor Hemen sinirlemiyorum insanlar benmle konusurken cekiniyor Ve Surekli Bir SES Var Bazen Cogaliyor Sesler O kadar Hocaya Gittim Bazilari bana bulastiklarini soyliyor Bir Medyum hocasida Eskiden Basina Darbe almissin Zihnine Zarar vermissin Diyor Sence Bunu Nedir Hocam Yillardir arastiriyorm hala bulamadim Ibadet etmektede cok skntilar yasiyorm Bazen Namaz Kılarken kacinci Rekatta oldugumu bile unutuyorum Kendimi hic bir seye tam veremiyorum Arkadaslarimla konusurken bile ne konustugumu unutuyorum o bana bir sey soylerken ben istemeksizin baska şeyler düşünüyorum Sizce bu nedir hocam ALLAH RIZASI İçin Söyleyin Selamün Aleyküm
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com