ForumSinsi Performans Çalışması

Eski 06-18-2012   #1
[KAPLAN]
Icon3

ForumSinsi Performans Çalışması

Merhabalar değerli arkadaşlarım,

Dün gece saatlerinde başlayarak, yaklaşık 12 saat süren bir performans çalışması gerçekleştirdim Sistemde ciddi değişiklikler yapmış olmam sebebiyle birkaç gün beklenmedik sorunlarla karşılaşabiliriz Eğer rastladığınız herhangi bir sorun olursa çekinmeden bana iletmenizi rica ediyorum

Teşekkür ederim,

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : ForumSinsi Performans Çalışması

Eski 06-18-2012   #2
VANDETTA

Parmaklarına sağlık kaplan da,benim şahsi düşüncem şu arama olsun hızlı linkler olsun ekranın sağ tarafında çıkmasından sa hemen menünün altında açılsalar daha iyi olurdu gibime geliyor,ya da sürekli sağ tarafda açık bulunsunlar görsel olarak da daha dolgun gösterirdi,ayrıca imlecle bir oraya bir buraya yapmazdık:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2012   #3
[KAPLAN]

Açıkcası o sorun bu temayı kullanmaya başladıktan sonra ortaya çıktı Daha sonra bu sorunun temanın orjinal halinde de olduğunu farkettim Biraz vakit harcamıştım ancak sorunu çözememiştim Şu sıralar biraz boş vaktim var, yeniden ilgilenebilirim sanırım

Görüşün için teşekkürler Vandetta

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-25-2012   #4
KRDNZ

"Yeni Mesajlar" butonunda sorun var galiba Her tıkladığımda biyografilerle karşılaşıyorum ve yanlış değilsem aynı kişilerin biyografileri İlgilnirseiz sevinirim Şimdiden teşekkürler

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-25-2012   #5
[KAPLAN]

Geçen ay veritabanına direkt müdahele etmem sebebiyle bir takım tutarsızlıklar oluştu İlgili biyografi konuları 13 Ağustos 2012 tarihinde, yani gelecek bir tarihte açılmış görünüyor Bu sebeple de günün mesajları yeni mesajlar listesinde çok geride kalıyor Sorun 13 Ağustos tarihinde kendiliğinden düzelecek ancak bu uzun bir süre sayılır En geç yarına kadar sorunla ilgileneceğim

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim Sevgili KRDNZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #6
[KAPLAN]

Günün mesajları kısmında sürekli biyografilerdeki aynı konuları görme sorununu düzelttim Eğer farkettiğiniz başka sorunlar varsa çekinmeden paylaşabilirsiniz

İlginiz için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2012   #7
[KAPLAN]

Özellikle ziyaretçi sayımızın artmasıyla, artık 4 yıldır kullandığımız server yetersiz olmaya başlamıştı Son günlerde çok sık siteye ulaşılamama sorunu yaşıyorduk

Bu sebeplerle artık yeni ve daha iyi bir servera geçme zamanımız gelmişti Bir günlük çalışmanın ardından yeniden sizlerle birlikteyiz

Değerli ilginiz için teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com