Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burç, günlük, nisan, yorumları

10 Nisan Günlük Burç Yorumları

Eski 1 Hafta Önce   #1
Şengül Şirin
Icon7

10 Nisan Günlük Burç Yorumları

10 Nisan günlük burç yorumları

KOÇ

Bugün, eğer son zamanlarda işleri abartıyorsanız yavaşlamanızı hatırlatıyor Daha önce halının altına süpürdüğünüz veya gözden kaçırdığınız bir konuyla yüzleşmeniz gerekebilir Veyahut birine yardım etmek için kişisel bir fedakarlık yapmanız gerekebilir Şu anda hayallerinizi yaşamadığınızı hissedebilirsiniz ancak sizi önemli değişiklikler yapmaya motive edebileceğinden, bu senaryodan oldukça güç kazanabilirsiniz Stratejiler geliştirmek ve neyi başarmak istediğinizi düşünmek, bir şeyi aceleyle gözden kaçırmanızı önleyecektir

BOĞA

Bugün bir arkadaşlığınıza veya hedefe dair bir sorgulama yaşıyor olabilirsiniz Yola devam etmeden önce bazı kurallar koymanız veya geçici olarak frene basmanız gerekebilir Gün, size sınırlarınızı düşünmenizi hatırlatıyor! Başlangıçta kısıtlayıcı gelse bile, temponuzu ayarlamak size fayda sağlayabilir Tavsiye alma ihtiyacı ortaya çıkabilir ve şu anda engelleri aşmak için en iyi seçenektir Şimdi en iyi sonuçları elde etmek için, bir sorunu çözmeye yönelik adım adım bir yaklaşım benimseyin Başlangıçta bu durum mantık dışı görünebilir, ancak bugün kendinizi sabit tutmak iyi bir stratejidir

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün birçok sorumluluğu üstlenmeniz gerekebilir Şüpheler, sizi daha iyi bir konuma getirir ancak geçici olarak biraz bunalmış hissedebilirsiniz Geçmişte gözden kaçırmış olabileceğiniz detaylar ortaya çıkıyor ya da yeni bir plan devreye giriyor olabilir Her açıdan gelen baskı karşısında direnmekte ısrarcı olmalısınız Şu anda verimli ve uygulanabilir stratejiler ve planlar oluşturabilirsiniz! Bir engeli aşmak için bazı kişisel fedakarlıklar yapmak gerekebilir; önemli olan sabırlı olmaktır

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün, gerçeklerle yüzleşmenin veya bir sorumluluğu üstlenmenin zamanı gelmiş olabilir Hayatınızdaki bir engeli aşmak odak noktanız olabilir Değerli bir şey öğrenmek veya çalışmak için harika bir konumdasınız Daha net bir bakış açısıyla, gerçekten yapılabilir planlar kurmak mümkün Günün, dengeleyici etkisiyle temponuzu ayarlamak en iyisidir Nitekim gün, aynı zamanda sizi biraz öz disiplin uygulamaya da çağırıyor Başka bir deyişle, çaba gösterdiğiniz sürece karşılığını alırsınız Sorunlu alanlarla doğrudan ilgilenmek en iyisidir

ASLAN

Sevgili Aslan, şimdi daha organize olmak ve kendinize daha iyi bakmak için motive olabilirsiniz Artık hayati ayrıntıları gözden kaçırmayı veya geçmişteki ertelemeleri telafi etmenin zamanı geldi En iyi sonuçları elde etmek için, sorunları çözmeye, planlarda hata ayıklamaya ve sorunları olgunluk gözden geçirmeye çalışabilirsiniz Enerjinizi adım adım çözebileceğiniz sorunlara odaklamak en iyisidir Bu etki altında, geleneksel yöntemlerin en iyi sonucu vermesi muhtemeldir Kişisel yaşamınızda bazı sorunlar mümkündür ancak enerjinizi daha yapıcı bir şekilde kullanabileceğinizi bilin ve bir çekişmeye kapılmaktan kaçının

BAŞAK

Bugün partneriniz veya önemli bir kişiyle aranızda yoğun bir enerji akışı olabilir Nitekim bir ilişkiye ekstra çaba harcamak buna değecektir Başkalarına karşı sorumluluklarınız biraz ağır gelebilir veya birisi sizi engelliyor gibi görünebilir Hayatınızdaki bir ilişkinin veya kişinin size ne kadar iyi geldiğini sorgulamaktan kaçamayacaksınız En iyi sonuçlar için sabırlı, olgun ve sorumlu olun Adil olmak ve başkalarıyla uzlaşmak önemlidir Enerjinizi bir tartışmayı kazanmak yerine hayatınızı iyileştirmeye harcayabilirsiniz Yaşadığınız hayal kırıklıkları yerine nihai hedefe odaklanmak akıllıca olacaktır

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün görevleriniz her zamankinden daha fazla dikkat, titizlik ve konsantrasyon gerektiriyor Bunun yerine, bir engel size uzun vadeli bir başarı için temponuzu ayarlamanız gerektiğini hatırlatır Mümkün olan en iyi yönde ilerleyebilmeniz için planı basitleştirmenin yollarını arayın Çaba harcamak, kurallara uymak ve gerçeklerle yüzleşmek önemlidir Sorgulamak; sağlam, gerçekten yapılabilir planlar yapmanıza yardımcı olur Bu, sorunları çözmek, kendinizi göstermek ve duygusal engelleri aşmak için harika bir zaman

AKREP

Sevgili Akrep, bugün bir ilişkide veya bir projede bir sorunla karşılaşabilirsiniz Her zamanki kadar coşkulu ve tutkulu olamayabilirsiniz ancak biraz daha gerçekçi olmanın sizi geleceğe daha iyi hazırlayabileceğini unutmayın! Sağlam planlar hazırlamanın ve yeni, daha gerçekçi beklentilere dayalı olarak işleri adım adım ilerletmenin zamanıdır Şimdi aşılması gereken bazı engeller olsa da kendinizi disipline edip sorumluluk üstlenebileceğinize dair daha güçlü bir duygudan gelen motivasyonla hedeflere ulaşmak daha kolay olabilir Geçmişte doğru seçimleri yapıp yapmadığınız konusunda kendinizi daha az, şimdiki yolunuz hakkında ise daha fazla endişelendirmeniz en iyisidir

YAY

Sevgili Yay, bugün kişisel ve aile yaşamınızda başa çıkmanız gereken bir sorun olabilir Motivasyonunuz azalsa bile planları yavaşlatmak, onları durdurmaktan daha mantıklıdır Artık ev meseleleri kötü bir enerjiyle çevrelenebilir veya bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir Sorunlu bir alanı ele almak zorlu bir süreç yaratabilir ancak yaşamınızı iyileştirmek için uzun vadeli faydalar sağlar Şimdi odak noktası güçlendirme ve yeniden inşa üzerinde olmalıdır Üzerinize düşeni yapma ve sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz

OĞLAK

Bugün ve hayatınıza daha güçlü bir sorumluluk duygusu getiriyor sevgili Oğlak Önemli konular hakkındaki konuşmalara odaklanılıyor veya özel dikkat gerektiren ayrıntıların farkına varıyorsunuz Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gücünüz var ama sorumluluk almalısınız, kurallara uymalı ve çalışmalısınız En iyi sonuçları elde etmek için sorunlara teker teker ve adım adım yaklaşın Fikirlerinizi aktarmadaki zorluklar, daha sonra iletişim veya ulaşım için daha iyi veya gelişmiş kanallara yol açabilir Size yük oluyorsa, gerçekçi olmayan hayallerden kendinizi kurtarmayı hedefleyin!

KOVA

Bu, mali konularda ciddileşmenin veya parayla ilgili gerçeklerle yüzleşmenin zamanı olabilir sevgili Kova Paranız, kaynaklarınız veya yetenekleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyebilirsiniz Bu, engellerin üstesinden gelmek için neler yapabileceğinizi incelemenin tam zamanı Gerçekçi olmayan hayallerden veya beklentilerden kurtulmak oldukça iyi gelebilir Gerçeklerle yüzleştikçe hayatınızın iyileşeceğini düşünün ve ne olabileceği ya da olamayacağı korkusuyla yaşamaktan kaçının

BALIK

Sevgili Balık, bugün istikrarlı bir yaklaşım iyi bir fikir Artık neyi yapıp neyi yapamayacağınıza dair güçlü bir fikir edinmek önemlidir; standartlarınızı düşürerek veya hayallerinizden vazgeçerek değil, kendinizi daha iyi kavrayarak Bugün size kendinize daha iyi bakmanızı, titiz olmanızı ve işleri doğru yapmak için adım adım ilerlemenizi hatırlatır Basitleştirmeye ve pratik olana odaklanmaya çalışın; çünkü bu, yeni ve geliştirilmiş bir planın başlangıcı olabilir Kişisel bir meseleyi ciddiye almanız gerekebilir Öz disiplini hedefleyin ve düzenli bir yaklaşımın uzun vadeli faydalarını göz önünde bulundurun

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com