Özlüyorum.

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özlüyorum.

Yoksun iste öLümüne özlemini çekiyorum simdi Gittin hayatimdan düsLerimi aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar BiLki yagan yagmura açan günese aLdirmiıyorum artik GünLerin tadi yok suLar da akmiyor Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim YagmurLa da konusmuyorum artik derdimi de anLatmiyorum nehirLere AyriLik denizine düsmüs tersine kürek çeken saskin bir denizci gibi kaLakaLmisim yorgun daLgaLar arasinda Rüzgar da esmiyor

Özlüyorum

Yoksun iste gecenin zifiri saçlari akiyor uzaktaki dagLara usuL usuL yokLugun öLüm gibi buza dönüyor hayat eLLerim bedenim ayakLarim üsüyor… Çekip uzakLara giden hayaLLerimin pesinde uçup gidiyor kirLangiçLar kirLangiçLar gidiyor ben kaLiyorum

OmuzLari düsmüs basamakLardan inerek hiç bir sevgi kitasina variLamiyacagini anLadim AnLadim ki herkes kendi yarasini kanatir ve her aci bir baska aciya açiLan kapidir

Bir zamanLar gözLerin gönüL bahçemin çiçekLeriydi; gözgöze geLdikce kokulu güLLer açardi yüzünde Bakmaya dokunmaya kiyamazdim ELLerini her tuttugumda bir sonsuz sevinç kapLardi yeryüzünü gökyüzünün bütün yiLdizLarini tutup basina taç yapmak geçerdi içimden

Ne zaman seninLe buLussam zamani durdurmak ve zekşire vurmak isterdim saatLeri

Sonra ayriLirdik gözyaslarin gücüme giderdi Oturup agLardim senin yerine

Ne zaman buLustugumuz yerden geçsem içim burkuLur gözLerim durup durup doLar Her esen yeLde yagan yagmurda çagLayan irmakta uguLdayan ormanda hep senin kokunu duyarim

Yoksun iste yitirdim içimde güLen o sevdaLi çocugun gözLerini AnLadim ki kayip çocuk gözLeridir hüznün diger bir adi bu karanLik soguk geceLerde AnLadim ki bütün yiLdizLarin karardigi gece sevinçLerin tükendigi yerdir

Iç çekmenin baska bir anLami var mi baska diLLerde biLmiyorum? Ben sustum öpüLmemis zaman girdapLari kemiriyor dudakLarimi AnLadim ki bütün iççekisLer sevgiLiLerine kavusmayan sevdaLiLarin hüzünLü gözLerine benzer yasamin kiyisinda kiriLmis tomurcukLara

Yoksun iste uzandigimiz her nehirde bir mutsuz yasamin tortusu kaLdi Sen ki benim yaz yagmurum güz günesimdin AnLadim ki sensiz hayat çekiLmiyor terkediLmisLigin hüznü vurur simdi suLara AnLadim ki her gidis bir dönüsü anLatmaz

ÖzLem tek yönLü uzun bir yoL iste gidipte dönmeyen

AkLima düstükçe bakisLarin bir hüzün sarkisi kiriLir kaLbimde Ki canima batiyor kirikLari her defa

ÖzLüYoRuM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com