Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Ekonomi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
800, altın, fiyatlarıyla, ilgili, lira, rekor, tahmin, tarih, verdi

Altın Fiyatlarıyla Ilgili Rekor Tahmin! Tarih Verdi! 800 Lira

Eski 11-21-2021   #1
Şengül Şirin

Altın Fiyatlarıyla Ilgili Rekor Tahmin! Tarih Verdi! 800 Lira

Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin! Tarih verdi! 800 lira

Altın fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Altın fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama geldi Cuma günü piyasaların kapanmasıyla birlikte gram altın 672 liradan, ons altın ise 1847 dolardan işlem gördü Öte yandan gram altın ile ilgili çarpıcı bir tahminde bulundu Uzmanlar tarih vererek gram altının 800 lira seviyelerini göreceğini açıkladı İşte altın fiyatlarıyla ilgili son gelişmeler

1-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Altının yükselmesiyle birlikte, gram, çeyrek, cumhuriyet ve yarım altın gibi altın türevlerinde de hareketlilik görüldü Son dönemlerde altın fiyatları, tarihî seviyelere ulaştı

2-GRAM ALTIN FİYATI

652,87 Türk lirası672,03 Türk lirası

3-ÇEYREK ALTIN FİYATI

1068,99 Türk lirası1092,59 Türk lirası

4-CUMHURİYET ALTINI FİYATI

4275,96 Türk lirası4356,98 Türk lirası

5-YARIM ALTIN FİYATI

2131,30 Türk lirası2185,17 Türk lirası

6-ZİYNET ALTINI FİYATI

4275,96 Türk lirası4356,98 Türk lirası

7-ATA ALTIN FİYATI

4364,80 Türk lirası4476,17 Türk lirası

8-14 AYAR BİLEZİK GRAMI FİYATI

360,60 Türk lirası429,36 Türk lirası

9-SPOT ALTIN TL/GR FİYATI

668,12 Türk lirası668,25 Türk lirası

10-ALTIN/ONS ($) FİYATI

1845,33 Türk lirası1846,14 Türk lirası

11-22 AYAR BİLEZİK GRAMI FİYATI

590,84 Türk lirası613,69 Türk lirası

12-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Altın fiyatlarının 650 lira olacağını tahmin eden ve çok geçmeden tahmini tutan stratejist yazar Haluk Özdil, yeni uyarılarda bulundu

13-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Youtube kanalı üzerinden konuşan Haluk Özdil, 'Altın ne zaman 800 lira olacak?' başlıklı videosunda önemli tarihleri işaret etti

14-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Haluk Özdil, gram altının 800 lira olacağına işaret ederek yaptığı açıklamada, "Benim büyük yatırımcı ile işim yok Ben küçük yatırımcıya sesleniyorum Altın düşmeyecek Paranız enflasyon karşısında erimesin diye diyorum Bazı haberler çıkıyor, altın satışları patladı

15-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Kuyumcular altın almıyor, fiyatlar dülecek gibisinden Bu haberler biraz bilinçli gibi duruyor FED, 12-13 Aralık, varlık alımlarını stabil tutabilir Emlak balonu artık şişti Altına kayışın yükseleceğini düşünüyorum

16-Altın fiyatlarıyla ilgili rekor tahmin Tarih verdi 800 lira

Nisan ve Haziran ayında daha da yükselecektir Bu aylarda ciddi artışlar bekliyoruz Dünyada enflasyonu durdurmak mümkün değil Eğer bu mümkün olursa altın fiyatlarının yükselişi durdurulur" ifadelerini kullandı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com