Tüm Üyelerimizin Dikkatine !...

Eski 03-07-2007   #1
[KAPLAN]
Icon4

Tüm Üyelerimizin Dikkatine !...

Öncellikle burada okuyacaklarınız bazı genellemeler içerir. Kurallara uyan üyelerimizin bu yazıyı dikkate almamalarını rica ediyorum...

Öncellikle bu zamana kadar sitede seviyeyi üst düzeyde tutmak, düzeni sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan herkeze teşekkür ediyorum...
Son zamanlarda birçok şikayet geliyor bana, site de gereksiz ve benzer konuların gün geçtikçe arttığı hakkında. Yapılacak şey aslında çok basit, konu açmadan önce arama yapmak, artık yeni bir site olmaktan çıktık. 10.000 konuya yaklaştığımız şu günlerde, benzer konu açımları büyük sorun oluşturabilir.

Diğer bir uyarı, konu başlıkları hakkında olacak. Bunun için hatta özel bir duyuru açmıştım. Aylardır yayında ve hala daha devam ediyor.

Örnekler:

Yapılan hatalar:

1) İLGİNÇ HAYAT ÖRNEKLERİ
2) ilginç hayat örnekleri
3) İlGiNç HaYaT ÖrnEkLerİ

vb...

Olması Gereken:

İlginç Hayat Örnekleri

Bu hatayı yeni üyelerden çok, sitede mevki sahibi kişilerin yapması ; forumu işin içinden çıkılmaz bir duruma sürüklüyor.

Başka bir sorun da, konu içindeki mesajlar hakkında. Yazı boyutu zaten en güzel şeklinde ( Boyut 2 ) bulunmaktadır. Devasa mesajlar yazmak size hiçbirşey kazandırmayacaktır. İstisnai bir durum, Konu açan arkadaşlar mesajları içinde belirginleştirmek istediği bölümleri büyütebilirler ama normal bir mesajı büyük yazmak hiçbir anlam ifade etmiyor.

Son olarak Müdürlerimizin dikkatini çekmek isterim. Teşekkür yazdığınız konuların eksiksiz olması gerekmektedir. Konu içinde bağlantı adresi çalışmıyor, bakıyorum Müdürlerimizden biri teşekkür etmiş. Konuyu açmışsanız bağlantı adresini kontrol ediniz. Müdürlerin görevi, belli zamanlarda bölümündeki konuları kontrol etmektir, sorunlu konuya teşekkür etmek değil. Bu şekilde sitede birçok örnekle karşılaştım. 10 kişi paylaşır, 2 kişi düzeltmeye çalışırsa, sitenin gelecek birkaç ayını düzeltmekle uğraşmak zorunda kalırız....

Yakın bir zamanda konu tarama günleri olacak... Yılın birkaç günü bunu yapmak zorundayız. Yıl boyunca 4 kere bu işlemi gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Son olarak kurallara uymayan üyelerimize uygulanacak yaptırımlar hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle 14 Mart 2007 Tarihine kadar yazıyı herkezin okuduğunu kabul edeceğiz. Ve...

Kurallara uymayan üyelerimiz siteden 2 gün süreyle uzaklaştıralacaktır.

Saygılarımla...

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2007   #2
tatia27

ben kendi adıma dikkat etmeye çalışacagım ve herkesin aynı tutumu sergileyecegini umuyorumteşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-08-2007   #3
ctn_86

ben de kendi adıma bişiler yaptığımı düşünüorum zaten müdür olalı fazla bi zaman olmadı ama yetkili olduğum bölümlerde tarama yaptım bileama bundan sonra daha da dikkatli olmaya çalışacağım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-08-2007   #4
Gözyaşı

Bende dikkat edeceğim kaplan teşekkürler

Eski 03-08-2007   #5
RaHaTSiZ

~~Doqru ve yerinde aLınmıs ßi kararHerkesin dikkatLi oLması ßuLunduqumuz orTamı daha quzeL haLe qetirmek icindirHersey daha qüzeL ßi Forumsinsi icin~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-10-2007   #6
Lawinya

Ya Efendim Size Ben B Unu Anlatmaya Calsitim Cok Sayida Gereksiz Konu Basligi Var Diye
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-23-2007   #8
[YaSiN]

ewt bende kendi adıma dikkat edeceğimm uyardığınız için teşekkür ederim en güzel günler forumsinsicilerin olsun:):evil2:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-20-2007   #9
SuSKuN.!!!

kendi adıma elimden ne geliyosa uycagım

Eski 06-20-2007   #10
antix

Arkadaşlar ben bir fikir sunmak istiyorum izninizle Forumda bir konu açacağınız zaman arama yaptığınızda bir sürü konu çıkıyorsa ve bunlara tek tek bakmak zor geldiği için aramaktan vazgeçiyorsanız, açacağınız konuda en enteresan kelimeleri seçerek arama yapmalısınız bu sizin için seçenekleri çok azaltacağından dolayı daha kısa zamanda aramanızı bitirebilirve konunun var yada yok olduğunu anlayabilirsiniz yazılarda bu yöntemi kullanarak forumda aynı konuların sayısını arttırmmaış olursunuz Resimlerde arama yapmak zordur ama daha önce konuyu açarak emek harcamış arkadaşlara haksızlık yapılmaması adına daha dikkatli olmakta fayda var bencede
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-21-2007   #11
Ergenekon

Lütfen yazı ve şiirlerinizin sonuna, emeğe saygı açısından yazar veya şairlerin adını, bilmiyorsanız, en azından paylaştığınız konunun size ait olmadığını belirtmek adına, "Alıntı", "Yazarı bilinmiyor" gibi notlar düşünüz

Telif hakkı gibi sorunlarla da karşı karşıya kalınacağını da gözardı etmeyelim
Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-22-2007   #12
angelesdream

çok yerinde bir uyarı olmuş sevgili ergenekon kendi adıma bu kurala uymaya çalışacağım
teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2007   #13
SuSKuN.!!!

tskrler hatırlattıgın için kardeşim:)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-02-2007   #14
sofia

valla ben yeni konu felan acmayı bılmıyorum oyle gelıp gıdıyorum sıteye ama ılerde cozersem sıteyı soz dıkkat edecegım:):victory:
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com