Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2015, fal, günlük

Günlük Fal 20,04,2015

Eski 04-20-2015   #1
Şengül Şirin
icon109

Günlük Fal 20,04,2015

Günlük Fal

KOÇ: Sen gülüyorsun diye bu devletin sana maaş bağlaması gerek Sen bir gülüşünle çevrendeki herkesi mutlu edebilen tek insansın

BOĞA: Bu hayatta en güzelini sen yapıyorsun balım Hayatı umursamıyorsun Bu da seni sen yapıyor ve ben dahil sana herkes hayran kalıyor

İKİZLER:
Sen kimsenin arkasından konuşmadığın halde bu insanlar senin arkandan neden konuşur anlamamHiç biri çekemiyor seni Kıskanç hepsi

YENGEÇ: Ortamda senin adın geçince kimse tek bir kötü kelime konuşamıyor hakkında Kimseye yanlışın olmamış Helal olsun sana

ASLAN: Kokunu içine çeken bir insanın senden vazgeçme gibi bir lüksü olamaz En büyük özelliğin ve en büyük silahın bu senin

BAŞAK:
Düşün düşün boktur işin kafanın içindekileri bir salsan bak ne kadar mutlu olduğunu anlayacaksın Siktir et değmez

TERAZİ
: İstediğin zaman melek istediğin zaman şeytansın Sen var ya sen çok tehlikeli bir silahsın

AKREP: Hayır ben anlamıyorum bu kadar güzel gülen bir insanı hangi hayvan üzmeye kıyar Seni üzenlerin hıyar olduğunu düşünüyorum

OĞLAK: İçine ata ata patlayacaksın artık hayatımın anlamı Üzülmene değer mi? Sen değil o seni kaybetti Şimdi vursun başını taşlara

YAY
: Sen nasıl bir dünya iyisisin anlamıyorum Kanat taksam uçacaksın, melekten farkın yok Bu kadar iyi niyetli olma Canını yakarlar

KOVA: Başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü umursam İyi olanın arkasından her zaman konuşurlar bunu sakın unutma

BALIK
: Mutluluğu en çok hak etmesine rağmen mutsuz olan insan Seni mutsuz eden insanların kafasını duvara vurmak istiyorum

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com