Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kabartmalı, kanvas, tablo, tablodacom

Tabloda.com - Tablo - Kanvas Tablo - Kabartmalı Tablo

Eski 04-06-2018   #1
kombici

Tabloda.com - Tablo - Kanvas Tablo - Kabartmalı Tablo

Tabloda, dekorasyon alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren, ev ve işyerinizin duvarlarını süsleyebilmeniz için, her dekorasyona uygun tablo üreten Artmoda Dekoratif ve Sanatsal Ürünler Limited Şirketi kuruluşudur E-Ticaret alanında faaliyet gösteren Tabloda 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır

Günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji ile baskı tekniklerini sürekli geliştirmekte ve en kaliteli malzemeler kullanarak, el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz müşterilerimize en güzel şekilde sunulmaktadır

Tabloda, başta kanvas tablo olmak üzere,size ve sevdiklerinize özel fotoğrafları kanvas tabloya dönüştürme imkanı sunmaktadır ayrıca çerçeveli tablo, kabartmalı tablo (dokulu, varaklı, el yapımı ) ve kişi ve kurumlara özel tasarımlar üretmektedir

Tabloda; mobilya ve aksesuar sektörünün önde gelen firmalarına üretim sağlamakla birlikte, yapı marketler ve birçok mağaza zincirlerine tedarik sağlamaktadır Belirli ülkelere ihracaat yapan Tabloda her geçen gün portföyünü genişletmektedir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com