Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Oyun Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
girişde, kalıyor, takılıp, warcraft

Warcraft Girişde Takılıp Kalıyor

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşlar merhaba Warcraft Frozen Throne bilgisayarıma yükledim oyunu açdığımda ise donup kalıyor Daha once bilgisayarım vistaydı ve Warcraftı sorunsuz oynuyordum sonra xp yaptım tekrar warcraft yukleyınce gene takıldı sureklı denedım en sonunda takılmamaya basladı takıılınca her seferinde bilgisayarıma reset atmak zorunda kalıyordum sonra bir tür sebepden dolayı sildim ve bugün gene yukledım oyunu gene takılıyor yardımlarınızı beklıyorum Toshıba Satallıte kullanıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Birazdan Oyundan Anlayan Arkadaşlar Cevap Yazacaktır , Konuda Kalın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Tamam Teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

bilgisayar oyunu kaldırmadından olabilir daha önce warcraft oynamadım ama varsa oyun ayarlarından ekran ayarlarını düşürüp deneyin birde high ise low yapın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

tamam tesekkürler denicem ama anlamadıgım sey call of duty 5 i veya 6 yi kaldıran pc warcraft ı nasıl kaldıramıyor ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Oyun Ayarlarından Ekran Ayarlarını Düşürüp Deneyin Birde High İse Low Yapın

Dangerus Arkadaşımızın Dediği Gibi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

anlatamadım sanırım sorunumu bakın oyuna giriyorum Sıngle player multı player optıons bolumune tıklanmadan donuyor ne oyundan cıkabılıyorum nede baska bırsey acaba oyundamı sorun var aldıgım versıyonlar aynı ama aldıgım yerde aynı bırde oyun korsan o yüzden olabılırmı ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

bunu daha önce başdan belirtmediniz için sorununuzu anlatamadınız korsan oyunlar sınırlıdır oyunu oynamassınız korsan oyunlarda oynarsınız kısıtlı bir süre tam sürümünü satın aldıktan sonra böle bir sorun ile karşılaşacınzı sanmıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Umarım Olur Yardımlarınız için Teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Bu sorunun korsandan oluşması helede vistada çalışıp xp de çalışmaması pek mantıklı değilvista kurarken tamamen makineyi temizledinizmi yani temiz bir format attınızmı? Mesela win7 işletim sistemine geçerken eski işletim sistemini silmiyor sadece kayıtlıyor geri dönebilmemiz için ve eski dosyalar system32 de durmaya devame diyor buda sıkıntı yaratıyorXp ye geçtikten sonra warcrafttan önce hiç br oyun oynayabildinizmi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

tabiki xp ye gectikten sonra bir çok oyun oynadım middle earth butun versıyonları left 4 dead gibi bir çok oyun oynadım evet düzgün bir format attırdım kesınlıkle

laptop u alırken vistaydı ne kadar warcraft çalıstırsada halıyle oyunlar hakkında sorun yasıyordum anlıcagınız gibi vistanın saçmalıklarını yasıyordum sonra dusundum ve en saglıklısı xp olacağına karar verdim formatıda microsoft sirketinde calısan birine yaptırdım

frmacil sayfa 2iki

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

Diğer oyunları akıcı oynuyor ve sadece Wow da donuyorsa söylenecek pek fazla birşey yokMadem formatı microsoftta çalışan birine attırdınız telefonu yada yeri belliyse sorun rahatlıkla cevaplayacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

Çok Teşekkür ederim arkadaşım genede saol çok yardımcı oldun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com