Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
7inde, besmele, kabul, kişiden, olmuşfotoğrafa

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayagina gitmek ne ya, ne kotu tabir bunlar boyle seven insan gurur yaparmi Allah askina Ben ne bosa zaman kaybederim nede eziyet cekerim Bi bayan olarak adim atmisligim coktur, erkek arkadasimda ayni sekilde Kusluk musluk cocuksu seyler bunlar Bi de erkekler daha cocuksu bize gore, bazen kulaklarindan cekmek gerekiyor Disli kadin ne yapar eder, dize getirir Gucunuzu farkedin bayanlar

--- Sonraki mesaj ---

nisann Nickli Üyeden Alıntı

Dua etmediğin istemediğin halde peşinden ayrılmayan,seneler sonra seni bulan insan tabiki oluyor,bunu yaşayan cokturBenim demek istediğim bu değilSen istediğin halde karşı taraf istemiyorsa o durumda ve aradan yıllar gecmişse bu gibi uygulamalarla zor olduğunu düsünüyorumHele ki okuduğun anda olmasıTabiki imkansız diye birsey yok,Allah isterse hersey olur ama bazı gerceklerde var

Dua etmemistim, ama ailesinin pisman olmasini cok istemistim zamaninda Ayagima gelmelerini ve bu adaminda akillanmasini Ayrildigimda hicbir ask kirintisi kalmamisti, ama icimde tarifsiz bir kizginlik vardi Boyle insanlarla muhatab olmak zorunda kaldigim icin Bu dilegim biraz gec oldu ama oldu Annesi dize geldi, annemi arar olmus bu adam dize geldi ailesini takmaz olmus Tabi bu istegim konusunda zamanda belirlemis olsaydim belki daha erken olurdu ve benimde konusacak birtakim sozlerim olabilirdi Simdi kibarca reddettim sadece Allah yolunu acik etsin, mutlu bahtiyar etsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

nisann Nickli Üyeden Alıntı

Uyanık hipnoz nasıl oluyor?Siz ama sanırım şuan zaten birliktesinizBir yıldır görüşmeyen kişiler için söylüyorum,isterse resimle bütünleşsin, ağlasın, tüm duygusuyla istesin olacağını sanmıyorum

O zaman sana soyle birsey anlatayim Ben 7 sene once nisanlanmistim, bir sene suren bir iliskiydi ve evlenecek sira ben ayrildim Aradan 7 sene gecti ve adam beni gormek icin Istanbul'a kadar geldi Gorusmek istedigini soyeldi geri cevirdim neyin imkansizindan bahsediyosunki dua filan okumadim, geri gelmesini filanda istemedim, ama gercek sevgi varsa seneler filan fasa fiso arkadasim Olmayacagini dusunuyorsaniz olmaz, bu kadar basit

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

sweat Nickli Üyeden Alıntı

bnden svgilmden ayrıldım ama ailelr yüzünden bn sunnyim sevglm aleviydi bide aramızda yas farkı var 4 ay u iolmuşt iyi gidiyodu hersy ılk bnm ailm ögrendi istemedi bn yne bırakmadm sonra onunki öğrendi istemediler ayrılmak zorunda kaldı bni hiç unutmayacagını söyledi bnde onu çok seviyorum bir hafta oldu bakalım bnde basladım inş faydsını görürüm

senin durumun ne oldu canim?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

#Mi??i?ap# Nickli Üyeden Alıntı

bir akşam unuttuğumun yerine ertesi akşam okusam oluyor mu yoksa unuttuğum günün yerine bir gün daha mı eklemem gerek?

her ikiside olablr ikincisi daha mantıklı

--- Sonraki mesaj ---

kader- Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar ben bunu 21x okudum sonra ufledim snra ALLAHım olma dogma kulunsenden sonra bana hayrıyla geri dönsün dedim ve yine ufledim ama fotoraflarini attigim icin bilgisayarda yaptim , ve simdi oyle esniyorumki gozlerimden yas gelio catliyacam vallaha :s bu ne anlama geliyor acaba ?

bilgisayardaki resime okusanda oluyor okuduğun her duadan önce ayetel kürsi ve felak, nas surelerini oku ben öyle yapıyorum birde dualar da insana ağır gelebiliyormuş vs

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

LostPrincess Nickli Üyeden Alıntı

Canım çok sevindim senin adına Benimde erkek arkadaşımla en son pazar günü konuştuk ve tamamen sildik Beni bir daha aramamanın yanı sıra adının baş harfini bile duyarsam sana zarar veririm dedi evet benimde hatam vardır ama bunların ana sebebi onun yalancılığıydı Ben sende arama falan demiştim ama sildikten bir saat sonra olmadı unutamadım Ama aramıyorumda nasıl arayım? Dua ediyorum o günden beri 3 gün oldu ama hiç haber yok Bu duanın yanı sıra okuduğun başka dualarda varmıydı canım? Benim içinde dua et lütfen

Namaz kılıyorum işte yaptıgım baska bir şey yoktu Yalnız benim tek amacım bir şekilde beni aramasıydı daha dogrusu çok büyük konusmustu canımı sıkan oydu Ayrıca benim durumumda geri dönme gibi birşey olmadı zaten karmaşık birşeydi Ki sonrasında da ben ona görüşmeyeceğiz artık dedim Sana diyeceğim içten gelerek bi de olacağına inanarak yap bunu, işte Allah izin verirse bi şekilde oluyor ama olacağı yoksa olmuyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

melsa Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar, siteye az önce üye oldum, açıkçası bu konuya cevap yazmak için Yeni üye oldum fakat siteyi bir süredir takip etmekteydim Bu konuya cevap yazma konusunda ise biraz tereddütlüydüm hani çok istediğin bir şey olunca söylemeye bile çekinirsin uğuru kaçar diye korkarsın ya, fakat düşündüm ki eğer konuyu yazan arkadaş da benim gibi düşünmüş olsaydı ben nasıl burayı okurdum?

Bana bir ay önce ''beni artık arama'' dedi O kadar dağıldım ki ama aramadım Allah'ım bana o iradeyi verdi Haksızlığa uğradım gururumla oynandı fakat kendimi de çok temiz bir insan olarak görmediğim için isyana hiç yaklaşmamaya çalıştım Dedim ki ben ettiklerimi çekiyorum İçim çok sıkışıyor, uzun zamandır uzaklaştığım namaza döndüm tekrar Başka bir dua için araştırma yaparken bu konuyu okudum bir gece O zaman bilgisayarda bir resmimiz vardı ona okudum fakat açıkçası içime sinmedi Ertesi gün resmi gidip çıkarttırdım

Kaç gece okudum tam hatırlayamadım şu an ama birkaç gün sonraydı Fakat belirtmek istiyorum ki haber geleceği içime de doğdu bir yandan O gün sabaha yakın uykumdan uyandım aniden, içimden bi ses balkona çık gökyüzüne bak dedi Bir çıktım ki ay hilal şeklinde yanıbaşında bir yıldız Gözlerim doldu Allah'ım ne büyüksün dedim O manzara bana ışık saçtı sanki

Gündüz arkadaşlarla buluşacaktık, onunla son görüştüğümüzde giydiğim kıyafetleri giydim İçime öyle doğuyordu ki ben kafede otururken telefonum çalacak veya mesaj gelecek Telefonum sessizdeydi saate bakmak için elime aldım bir mesaj gelmiş, bana mesaj çekecek bütün insanlar o an yanımdaydı zaten Allah'ım dedim bu ondan geldi Açtım ki evet beni bir aydır aramayan dahası bana, beni arama diyerek (inadımı bildiği için) benim ona ulaşma yollarımı da kapatan insan mesaj çekmiş Ha bana pişmanım affet gibi birşey dememiş demesini de beklemiyordum bende hatalıydım Sadece bi şekilde benle iletişim kurması yeterliydi Bana derslerle ilgili birşey sordu tabi biraz bahanesi olmuş çünkü yanı başında soracağı çok insan var Önemli olan sen beni yeter ki arama, ben zaten aramam diyen o insanın beni aramasıydı

Uzun oldu biraz ama şunu da belirtmek istiyorum , Allah'ımdan istedim evet ama isyan ederek değil, olmazsa ölürüm yaşayamam diye değil çünkü yaşamak başlı başına bir kabulleniş benim için Bugüne dek istemeden kabullendiğim , çekeceğimiz varmış dediğim şeyler de çok oldu Ve mutlaka hayırlısıyla olsun demeyi hiç unutmam

Sizin de dualarınız kabul olur inşallah , ilahi adalete inancımızı hiç yitirmeyelim

Nice uzun geceler oluyor da illa ki sabaha çıkıyor

Canım çok sevindim senin adına Benimde erkek arkadaşımla en son pazar günü konuştuk ve tamamen sildik Beni bir daha aramamanın yanı sıra adının baş harfini bile duyarsam sana zarar veririm dedi evet benimde hatam vardır ama bunların ana sebebi onun yalancılığıydı Ben sende arama falan demiştim ama sildikten bir saat sonra olmadı unutamadım Ama aramıyorumda nasıl arayım? Dua ediyorum o günden beri 3 gün oldu ama hiç haber yok Bu duanın yanı sıra okuduğun başka dualarda varmıydı canım? Benim içinde dua et lütfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

biçağree Nickli Üyeden Alıntı

inşallah temennim hayırlısıyla güzel şeyler olması tabiki allah herşeyi gönlümüze göre versin,amin sohbetinize doyum olmuyo gerçekten yardımcı olmak ne kelime içim açıldı çok iyi geldi bu saatte terapi gibi sağolun sabit fikirleri görmek can sıkıcı açıkcası sizde tek tip olmadığını gördüm motive edilmek ve farklı boyutlardan bakabilmek çok güzelewet sabah oldu bende farkına ancak varıyorum sizede iyi uykular hoşçakalın

İyi uykular, Hoşcakalın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

fatihba Nickli Üyeden Alıntı

Anlıyorum Senin için hayırlısı neyse inşallah öyle sonuçlanır iki hafta forumu takip et zaten hiç bir problem kalmaz ruh ve psikolojik olarak çok iyi yere gelirsin görürsün bak bu arada yardımcı olabildiysem ne mutlu Çok geç oldu iyi sabahlar demeliyim sanırım çünkü hava aydınlanmış yada iyi uykular

inşallah temennim hayırlısıyla güzel şeyler olması tabiki allah herşeyi gönlümüze göre versin,amin sohbetinize doyum olmuyo gerçekten yardımcı olmak ne kelime içim açıldı çok iyi geldi bu saatte terapi gibi sağolun sabit fikirleri görmek can sıkıcı açıkcası sizde tek tip olmadığını gördüm motive edilmek ve farklı boyutlardan bakabilmek çok güzelewet sabah oldu bende farkına ancak varıyorum sizede iyi uykular hoşçakalın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

ya arkadaşlar biri cevap versin lütfen, açıklamalar çok olunca biraz kafa karıştırıcı oluyor
şimdi şu şekilde mi olacak? (besmele+filandan olma, filandan doğma x bana hayırısıyla geri dönsün+resme üfleme) bu şekilde mi 21 defa yapılıyor yoksa 21 defa besmeleyi (her besmele çekişten sonra üfleyerek) ard arda okunduktan sonra mı filandan olma, filandan doğma x bana hayırlısıyla geri dönsün deniliyor
hangisi doğru bunların?
61 gün mü 63 gün mü bunu da kesinleştiremedik

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

ArkadaşlarResim geçmiş bir anın enerjisini taşıyan bir imajO kişinin bu duayı okuduğunuz andaki durumunu bilmiyorsunuzSizinle ilgili ne tür bir düşünce içinde olduğunu bilmiyorsunuzBelki de o da sizin resminize bakıp"sakın beni düşünme,yoluma çıkma" mesajı gönderiyordurEvrensel yasalar böyle ortaya bırakılmamıştırÇok istemek,çok sevmek,onun için deli olmak gibi kavramları evrensel sistem dikkate almazSistem evrensel dengeye bakar,her türlü olaydaBu dengeyi desteklemeyen hiçbir olguya izin verilmez
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

carmınas allah razı olsun senden,ınsallah dedıgın gıbı dılegımız kabul olur,sımdı ıcımden geldı sanada dua ettım kulun kula duası gecermısbu arada neguzel soylemıssın kalpten ısteyınce ve ınanınca olmuyacak sey yok dıye,ınsallah bızlerınkıde olur hayırlısıylapekı bısey sorcam arkadasım bu besmeleyı hergun mu yapıosun ve abdestlı yapmak sartmı?ayrıca yaptıgın baska bır dua varsa paylasırsan cok sevınırım allah sımdıden razı olsun ve allah hepımızın gonlundekını hayırlısıyla verır ınsallah
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

12 gündür resme 21 besmele okuorum, sevgilim ile 1,5 ay oldu ayrılalı ortada hiçbişey yoktu o güne kadar herşey mükemmeldi neden ayrıldı benden bilmiorum bende özellikle lahuti ailesiyle tanıştığımdan beri dualara sarılmış durumdayım Yüce Rabbim hepimizin dualarını duyacaktır inanıorum arkadaşlar herşeyden önce hakkımızda hayırlısını verecektir 12 gündür birçok dua ve besmeleye devam ediorum fakat sormak istediğim ben gece yapmıorum gün içerisinde herhangi bi saatte okuorum besmeleyi belli bi saatte olması gerekir mi? ve özel günlerde de okuyabilir miyiz?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

Gizdüşüm Nickli Üyeden Alıntı

işine yarayacak olanlar var denesinler mutlaka Birde o kişinin hayırlıysa geri dönmesini istemek lazım zamanında geri dönsün diye dua ettiklerim geri dönmedikleri gibi bana zarar vermeye dahi başladılar sonradan nefret duyar hale getirdiler iyi ki o zamanlar böyle dualar büyüler vs haberdar değildim yapacak güçte de değildim İnsan şimdi anlıyor seçimi biraz da karşı tarafa bırakmak gerektiğini

Bencede cok haklisin secimi birazda karsi tarafa birakmak gerekiyorbu gelsin konusuyla ilgili oyle cok dualar varki 10 kisiden sadece 1 nin sevdigiyle hala beraber oldugunu gordumyorum yapanlarin cogu(geldi ama yine ayriyiz diyor)+Demekki esgi sevgiliden yeni ask dogmuyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

selam
Arkadaşlar size söylemek istediğm bişey var Bunun büyü olup olmadığı hakkında çok soru soran olmuş
İki çeşit büyü vardır Önce bunu bilelim
Bunlae akbüyü ve kara büyü diyerek ikiye ayrılırlar
Sevgi ve muhabbet içinde yapılan büyüler vardır ki ve bunlar büyü adı altında iyi niyetle yapılmaları ve bunların Günahıda yoktur
Resim aklınızın başka yere kayıp gitmemesi o kişiden aklının başka yere takılmması için Kullanılır
Resmi yoksa o kişiyi gözünüzün önünde bir hayalini kurmak ve hayaline üflemekte kafidir

Not : Bunun büyü olduğunu söylemiyorum Fakat öyleyse bu ancak ak büyü olabilir Diyenlerin oyununa gelmeyelim arkadaşlar Demek istediğim buydu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

öz_gül_87 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar benim duam geri tepti sanırım duam arife günü bitti dün yeni sevgilisiyle fotosunu koymuş profiline bu yanındakini çok ciddiye aldığını gösteriyor :S: S :S görünce yıkıldım resmen umarım sizin başınıza gelmez ((

ay canım benim yaaa ne kadar kırıldığını yıkıldığını tahmin edebiliyorum Allah sana unutmayı nasip etsin bir an önce de kurtul aşk acısı çekmekten ne diyim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com