Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlattın, birşeyler, yalnızlığa

Sen Hiç Yalnızlığa Birşeyler Anlattın mı?

Eski 06-06-2007   #1
90burcu

Sen Hiç Yalnızlığa Birşeyler Anlattın mı?

Her şey bir İhtimaldi aslında; renkli bir camın ardındaki bir merhabayla başlayan

Aynı yolculukta yan yana oturmuş yolculardık ikimizde Geldiğimiz yerler kadar gideceğimiz yerlerde faklıydı belki de O zaman diliminde kesişmişti yolumuz, kısacık bir an için, bir durak süresince; kim bilir

İlk başta hani can sıkıntısı ile laf atarsın ya yandaki yolcuya; hani konuşacak bir şeyler ararsın yalnız başına yaptığın yolculukta O çekingenlik vardı ilk "Merhaba!"m da

Lakin görünce gözündeki ışıltıyı, hissedince sesindeki ılık yaz meltemini ve fark edince içindeki güzellikleri yeni bir yolculuğun rotası çizildi gönül defterimde

Bu kadar çabuk nasıl kurduk köprüleri derken, fark ettik ki biz sadece topu oyunda tutmaya çalışan oyunculardık Sayı yapmaya hiç niyetimiz yok gibiydi Belki cesaretsizlik, belki dengelerimizdi bizi engelleyen

Komşu iki ülke olduk sonra Sen yüksek duvarları ardında krallığını korumaya çalışan bir ada; bense en güçlü zırhlarıyla tehlikeli sularda, sınırlarında dolaşan başka bir ülke

Topraklarımızın güzelliği, kokusu, rengi ikimizi de cezbediyor, ama bir türlü baş edemiyorduk karşılaşma korkusuyla

Sen uzaklardan zırhımın direncini denerken, ben duvarlarında gizli bir geçit arıyordum Ama ikimizde eşiğinde olduğumuz bir savaşın farkında değilmişiz görünümündeydik Birbirimize yağmur kadar yakın, rüzgar kadar uzak iki ülkeydik neticede Senin yüksek duvarların hiç yıkılmayacak; benimse zırhım hiç delinmeyecek gibiydi

Bir Yılmaz Erdoğan şiirinde gibiydik ilk başta, ama sonra anladık ki bize aitti her şey

Sen "İhtimaller Dahilimdeki Aşkım" idin;
uğruna uzak diyarlar fethettiğim Ve o ihtimallerin sonsuzluğundan en güzel olanını seçtim, seni sevdim ben "İhtimaller Dahilindeki Aşkım" iken "Aşkım" olmuştun çünkü sen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-06-2007   #2
black_R-O-S-E

çok güselll bi yazı olmuş paylaşım için teşekkürler

Eski 06-18-2007   #3
YOLKESER

Çok süper yha tşkler çok duygulandım gerçekten
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2007   #4
brave83

Güzelmiş eline sağlık :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com