Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adan, bendeki, işte, zye

İşte A'dan Z'ye Bendeki Sen

Eski 02-11-2007   #1
90burcu

İşte A'dan Z'ye Bendeki Sen

Aşkım
Bebeğim
Canım
Çarem
Dünyam
Eşsizim
Fırtınam
Geleceğim
Hayat Arkadaşım
Işığım
İlkim
Jokerim
Kalp atışlarım
Limanım
Mucizem
Nefesim
Olmazsa olmazım
Özlemim
Pırıltım
Rotam
Sebebim
Şansım
Tılsımım
Uğurum
Ümitlerim
Vazgeçilmezim
Yaşama hevesim
ZAFERLERİM

AŞKIMSIN bunun ötesi yok bunu açıklayacak başka bi kavramda yok

BEBEĞİMSİN bir anne bebeğinin üzerine nasıl titriyorsa bende sana öyleyim, gözümden sakınıyorum seni

CANIMSIN evet sen canımın canı kanımın kanı yüreğimin yüreği nefesimin nefesisin

ÇAREMSİN her derimi bir şekilde seninle çözüyorum senin sevgin bana güç katıyor

DÜNYAMSIN mutluluğum hüznüm tebessümüm acım hepsini herşeyi sende yaşıyorum sen minicik ama kocaman? dünyamsın benim

EŞSİZİM sen teksin işte

TEKTANEMSİN BENİM eşsizsin varlığınla ruhunla bakışınla gülüşünle dokunuşunla bi tanesin

FIRTINAM hayatıma girdiğin ilk zamanlarda sevdan başımı öylesine döndürdü ki fırtınam oldun beni ordan oraya sürükleyip sersemlettin

GELECEĞİM bunca zaman yalnızdı bu ruhdile kolay 21sene ama artık sen varsın sen geleceğimsin

HAYAT ARKADAŞIMbi insanın hayatında anne baba ve kardeşlerinden sonra en önemli şahıstır eşisende benim için bu çekilmezi hayatta arkadaşım olacaksın inşallah

IŞIĞIM seni ilk tanıdığımda dipsiz bi kuyudaydım sanki kapkaranlık soğuk bi kuyu SEN BENİM IŞIĞIM OLDUN HEMDE IŞIKLARIN EN GÜZELİSİN ÇÜNKÜ SADECE DOĞRU VE GÜZEL OLAN HERŞEYİ AYDINLATTIN BANA SEVGİN VE GÜVENİNLE

İLKİM sanırım anladın bunu hayatımdaki bütün ilklere sen sahipsin ve UNUTMA İLKLER İZ BIRAKIR VE İZ BIRAKANLAR UNUTULMAZ

JOKERİM hayat bazen kafa bulur ya bizimle yada kafa bulduğunu zanneder işte sen kaybettiğimi sandığım o anlarda hep yanımda oldun sayende yeniden kazandım jokerim oldun

KALP ATIŞLARIM bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanlı en hızlı en yavaş ritmisin yaşamam için gereklisin

LİMANIM çaresizce yüzerken hayat denilen bu koca denizdesığınacak bi liman bulamamıştım o amansız fırtınalarda AMA SEN ÇIKAGELDİN LİMANIM OLDUN SANA SIĞINDIM

MUCİZEM inanılması güç olaylardır mucizeler ve gerçekötesi varlıklar olur o mucizelerde işte tıpkı sen! hayat bana senin gibi bi mucize sundu anladım ki ben özelim ki seni yolladı Tanrım bana

NEFESİM sen olmadan bu kalp atmıo demiştim atmayan bi kalp nasıl nefes sağlar? varlığımsın gitme

OLMAZSA OLMAZIM her insanın hayatında olmazsa olmazları vardır kiminin içkisi kiminin kahvesi kimininse ufacık oyuncağı sende benim olmazsa olmazımsın

ÖZLEMLERİM özlediğim herşeyi sende buluyorum çocukluğumu, yaramazlıklarımı, korkmadan ağlamayı

PIRILTIM hani her zaman dersin ya gözlerin parıldıyor diye işte bebeğim bu parıltıların sebebi sensin iyi olan güzel olan herşeyi varlığınla aydınlatıyorsun

ROTAM nereye gideceğimi bilmiyordum senden önce bi hedefim bi amacım yoktu ama sen rotam oldun ve artık hayatı hedefledim

SEBEBİM herşeyin bi sebebi var ya! benimde şimdi mutlu olmamın başarılı olmamın gülmemin sebebi sensin

ŞANSIM hayattaki en büyük şansımsın seni hakettiğim için şanslıyım

TILSIMIM sen sihirli bi deynekle geldin sanki bana aşkın sihrini ölesine güzel yaşattın öylesine döndürdün ki başımı tılsımım oldun

UĞURUM uğur böcüğüm benim:'') sen benim uğurumsun işte yanımda olmasan bile varlığın bana uğur getirio senin varlığınla inandığım değerler uğruna savaşıp mücadele ediyorum ve korkmuyorum çünkü sen varsın

ÜMİTLERİM beklentilerim hep senin üzerine kurulu hayattaki tek ve en büyük ümidimsin UNUTMA İNSANLAR ÜMİT ETMEDEN YAŞAYAMAZLARMIŞ

VAZGEÇİLMEZİM YARDAN GEÇİLMEZ DERLER YA BENDE SENDEN GEÇEMEM bu yeter sanırım
YAŞAMA HEVESİM senin sevginle yeniden tutundum hayata o çok sevdiğim papatyalara bayılarak yediğim çileklere yeniden gülerek baktım hevesle sevinçle yaşamayı öğrendim

ZAFERLERİM İŞTE BU YA SENİ ANLATAN EN ÖNEMLİ KELİME BU BELKİDE SENDE KAZANDIM HERŞEYİ AŞKIMI, SEVGİMİ, GÜVENİ, SAYGIYI, İNANCI, MUTLULUĞU, HÜZNÜ BİLE
KISACASI ^^HAYATI^^ SENLE SENDE KAZANDIM
SENİ KAZANDIM
VE SEN EN BÜYÜK ZAFERİMSİN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-11-2007   #2
ctn_86

burcu güzelmişşş
tşk ler paylaşımın için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-11-2007   #3
rebellious23

güzel paylaşım olmuş emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-11-2007   #4
musty1907

güsel begendim saol ellerine klavyene farene kasana monitörüne sağlık :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-14-2007   #5
puslu

Çok güzel tanımlamalar eline sağlık burcu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-15-2007   #6
asyaland

cok güzel cok beğendim burcu saol ellerine sağlık

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com