Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkın, bulan, kollarında, ömür

Aşkın Kollarında Son Bulan Ömür

Eski 02-11-2007   #1
90burcu

Aşkın Kollarında Son Bulan Ömür

Sen Uyurken Tam Şuanda Bİr Kelebek Var AvucundaÇok Az Vaktİ Var Kendİ de Bİlİyorama Gİtmeden AŞkin Kollarinda Can VermeYİ,sonkez AŞkin AvuÇlarindan YÜzÜnÜ GÖrmeyİ DİlemİŞ
Bunun İÇİn Tanridan İzİn İstemİŞ YeryÜzÜnden Ayrilmadan SevdİĞİ İnsani Mutlu Etmek İÇİn
Kanat Çirparken O EŞŞİz GÖkyÜzÜnde YorulmuŞdİnlenmek İÇİn DurakladiĞi Avucunda Aci Çekmeye BaŞlamiŞ
ÖlÜyor Artik SanmiŞ YÜzÜnÜ Sonkez GÖrmeden Gİtmek İstememİŞtanriya Hanİ İzİn VermİŞtİn,aŞkin Kollarinda Harcayacaktim Bİr GÜnlÜk ÖmrÜmÜ DemİŞ
O Arada AvuÇlarinda Dİnlenmek İÇİn DurduĞunun AŞk OlduĞunu AnlamiŞyÜzÜn İlİŞmİŞ GÖzlerİne Dudaklarinda TebessÜmle UzanivermİŞ Yanina
Onu Buldum, Kisada Olsa Hayatimi Burada Birakmaliyim Bİr GÜnlÜk MutluluĞumu AŞkin Kollarinda YaŞamaliyim
Tanri İse KÜÇÜmseyen Bİr BakiŞla:
Senİn ÖlÜmÜn Ona Nasil Mutluluk Verebİlİr? Deyİnce Kelebek:
Benİm ÖmrÜm Yalnizca Bİr GÜn Ben ÖldÜkten Sonra Yenİden DÖneceĞİm Hayata,bİr Kozadave Ben Her DÖndÜĞÜmde O Uykuda Olacak Ve Ben Her GÖzlerİmİ KapattiĞim An YaŞama O GÜnaydin Dİyeceknasil OlduĞunu Bİlmeden Mutlu Uyanarakbenİm Nedenİm Onun YeŞİl Elbİsesİ,Çocuk Kalbİ DeĞİl
Onunkİ İse AvuÇlarinda son Bulan YaŞam DeĞİl Her Seferİnde DoĞmak İÇİn Ona GelİŞİm Olacak DemİŞ
Her Bİten ÖmÜr Aslinda Yenİ Bİr BaŞlangiÇtir AŞkin Kollarinda

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-12-2007   #2
ctn_86

tşk lerrr güzelmiş
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-14-2007   #3
puslu

eline sağlık burcu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-14-2007   #4
Gözyaşı

çok güzelmiş paylaşım için sağol

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com