Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yazıyorum

Sana Seni Yazıyorum...

Eski 06-05-2007   #1
90burcu

Sana Seni Yazıyorum...

Sana Seni Yazıyorum
Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdı,kalem Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdı,kalem
i elime alıp,seninle dertleşmek,yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geliyor içimdenSana yazmak''Sana seni Yazmak''
Seni ve yüreğimde anlam bulan duygularıSana ait yüreğimin derinliklerinden kopup gelen artçı şokları anlatmak ve toprağı alnından öperken yağmur taneleri,tüm banliğimle sana yağmak istiyorum

Bu gece dudaklarımdan dökülen her kelimede sen varsın ve yine sen varsın yarım kalan sevdamın eksik taraflarındaBomboş ve sessiz kaldırımlarda yürürken seni haykırıyorum sensizliğin inadına! Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum

Bu gece gene yağmur yağıyorYağmur yağıyor gönlümün sensizlikle yanan her yerineYağsın,yağsın ki saklasın sensizliğimde döktüğüm gözyaşlarımı!Ve yine saklasın sensiz geçen bomboş hayatı

İşte seni haykırıyorum sensizliğe alışamamış yüreğime,işte seni yazıyorum!!!
Bu gece gene yağmur yağıyorSenyoksun oysa biliyorum ve üşüyorum sensiz kaldığım saatlerde Gözyaşlarımı efkarıma kattım bu gece Sevdamı,umudumu ve seni kızgın bir sel gibi kalbime akıttım

Bu gece yağmurla beraber gözyaşlarım yağıyor ve ismini yazıyor sensizliğin acısı ile kıvranan kaldırımlaraSüzülen her damlada sen vardın ve yine sen vardın gecenin en karanlık anında o,doya doya bakamadığım gözlerin,gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden bir gül açsaydı yanaklarında,yetmez miydi? Bir bakışın bir ömüre değmez miydi?
İsmini kazıdığım kaldırımlara sanki sen yağıyorsun yağmurla birlikte ve sevgin yağıyor yüreğimeYalnız ve bomboş odamda sen varsın halaHala sensizliğim duruyor yanı başımda

Bu gece gözyaşlarım yağıyor sensizliğimle birlikte kaldırımlaraSeni arıyorum,erimekteyimKaranlık geceye inat ay gökyüzünde

Ve gökyüzü yüreğimde

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2007   #2
black_R-O-S-E

o,doya doya bakamadığım gözlerin,gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden bir gül açsaydı yanaklarında,yetmez miydi? Bir bakışın bir ömüre değmez miydi?

çok güsell bi paylaşım olmuş eline saalık

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com