Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çünküler, gel, ßitti

Gel Artık ''Çünküler'' ßitti

Eski 06-05-2007   #1
90burcu

Gel Artık ''Çünküler'' ßitti

Boşluğuna sarılıyorum her geceüşüyorumyokluğun buz gibi vurmuş evime ve yürek odalarımın duvarlarınaduvarda asılı resmin bile bakmıyor gözlerimeher gece sensizliğime içiyorum buz kesen evde

Kalbim hala beklemeli aslındageleceğinin ihtimaliyle beklemek esas duruslardayorgunluk veren bir şey bu"çık gel istersen"diyorum sensizliğimde,bana bakmayan resmine

Acılarla vuruşuyorum ve yalanci acılarla avuturcasına geçiştirmeye çalışıyorum kalbimiher şeyi sadece senin için yapmaya çalışıyorum sevdiğim

Bu sana kaçıncı haykırışım sevdiğimher birinde ayrı bir sensizlik ve ayrı bir sensizlik acısı var aslındaartık tükeniyorum her boşluguna sarılmalardave ölüyorum her an üşümelerde

Hiç bir şey olmayışın kadar yıkıcı olmadı sevdiğimkapılarım hala aralık ve yolu hala aydınlıksen geleceksin ümidi ve ihtimaliyle yirmi dört saat beklemeliyim sevgili

Bir şey hala kopmadı içimdeen başta sen canım,en başta sen baş tacımanlamsızlığa susmalar var içimdesadece sana konusuyorum sevdiğimsana yazıyorum tüm güzel kelimeleri

Vakti dolmadan ömrüm,gel sevgilibilki ben çok acılar yaşadım sevdiğimama bu başka,sensizlik bir başka

Gel yürek odalarıma canım
Gelçünkü beklemeliyim
Gelçünkü boşluğuna sarılıyorum
Gelçünküler bitti artık
ÜŞÜYORUM

<<alıntı>>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2007   #2
yosun_26

ooof of saol burcuuu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2007   #3
mate

Gel yürek odalarıma canım
Gelçünkü beklemeliyim
Gelçünkü boşluğuna sarılıyorum
Gelçünküler bitti artık
ÜŞÜYORUM

teşekkürler burcu güzeldi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-05-2007   #4
black_R-O-S-E

duvarda asılı resmin bile bakmıyor gözlerimeher gece sensizliğime içiyorum buz kesen evde

çok güsell bi paylaşım saol

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com