Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
admwin, uygulamasıdır, yönetim

Admwin - Ağ Yönetim Uygulamasıdır

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Admwin - Ağ Yönetim Uygulamasıdır

AdmWin 80

AdmWin 80 - ağ yönetim uygulamasıdır

AdmWin; Windows, Linux ve Novell ağları için tasarlanmış bir ağ yönetim uygulamasıdır

Aşağıdaki uygulamaların yönetimi ve denetiminde kullanılabilir :
SAM,
AD,
OpenLDAP,
NDS,
eDirectory,
Terminal sunucusu,
IIS,
Samba
GroupWise

Programı kullanarak :
Kullanıcı hesaplarını,
Parolalarını,
Posta kutularını,
Kotalarını,
Adres defterlerini,
Paylaştıkları dosyaları
Sistem kayıtlarını
kontrol edebilirsiniz

Farklı platformlar arasında kullanıcı hesabı transferleri de yapabilirsiniz

Bir kerede birden çok platformda hesaplar oluşturabilir ya da düzenleyebilirsiniz

Meydana gelen her olay için log dosyaları hazırlanmasını sağlayabilir ve bunları ağınızdaki seçtiğiniz bir bilgisayara kaydolmasını sağlayabilirsiniz

Ağınızdaki bilgisayarlarda dosya araması yapabilir ve bilgisayarların kullanması gereken boyutu hesaplayabilirsiniz

Ağınızdaki bilgisayarların masaüstü görüntülerini bile size getirebilen uygulamayı uzaktan erişim için de kullanabilirsiniz

Yani sürekli ağ ortamında bulunan yöneticilerin elinin altında bulunması gereken bir program

Sürüm : 80 Boyut : 348 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo) Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Wennstrom Software

http://wwwadmwincom/admw800exe

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com