Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıyor, yüreğim

Yüreğim Acıyor......

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğim Acıyor......

Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorumSeni düşünürken artık yoruluyorum desem inanırmısın?Ya ben gözümde çok büyüttüm,olmayacak hayallere kapıldım,yada herşey gerçektide yetemedim bır türlü sanaOysa bilirsinki onca yüreği yüreğine tercih ettimTercihim sendinde,neden tercihin olarak kalmama izin vermedin?Bıkkınlık veren şu günler saatlerden farksızYetersiz zaman kaybolup gidiyor cansız cansızSözler bitti sendede bende neden bitemiyor bir türlüŞaşıyorum kendimeKızıyorumdaSusmak ne kolay değilmi?senin yaptığın gibiYüreğimin acıdığını bildiğim gibi,yarına dair,sana dair hiç birşey bilmiyorumDuygu ve düşüncelerim beni anlattığı vakit o zaman dinliyorum kendimi

Ne çok özen gösterirdim sana,söylediğim her cümlenın üzerinde bin defa düşünürdüm,aşkımı anlatabıldımmı diyeBiliyorsun,ben yapabılecegım,yapmam gereken herneyse fazlasıya yaptım,bitmesin,gitmeyesin,kalasın,bırakmayası n diyeHayatımda ilk defa bu kadar gurursuz davrandım ama herşey ikimiz içindi senin içindiAynı gökyüzüne merhaba diyor,aynı şehirde gözlerimizi açıyoruz,adım atsam adım atsan birbirimize yaklaşacagız biliyorumSenın bu aramıza ördüğün set duvarlar,bu olmazların kendıne verdiğin bu sözun işte herşeyi bitiriyorBenım bitmeme tek sebepde ''OLMAZ''' ların

Diğer bir yanım yarım şimdiYakınsın bir o kadarda uzak banaElimi uzatsam telefonun diğer ucundasın,adım atsam yanındayım,ama gelmezsın artık gittin ve ''SUSTUN''Seni öylesine kendımden çok sevdimki,ailemden sonra herşey oldun sen bilirsinDalından koparılmış bir yaprak gibi esip buralardan gitmek bi başıma kalmak istiyorumRüzgarın esintesine kapılmış gönlüm seninle olmasada,yanımda değil uzağımda olsamda,kalbım kopmuyor kopamıyor sendenKalbim buruk,bakışlarım nemli,ellerim hep dua anında dualarımın en içtenı ve en güzelleri hep sanadır yine her daimGüzel gözlerin bir buçuk aydır benden çok uzaklardaHala vazgeçemiyorum görüyorsun ya,sana olan bu sevgim sen olsanda içimde olacak olmasandaSevmişim bi kere seniSEVDİĞİM,KIYMETLİM demişim varmı kaçarı?

Özledim seni,seni özlemeyı en çok ben bilirim,hiç yakınmıyorum özlemektenÜstelik kavuşmama ihtimali soğuk bir taş gibi karşımda dikilip dururken sana dokunamamak yüreğimini böylesine acıtırken

Benki;yüreğimi kanatan bu acıya,bu gözyaşlarına inat sensiz yaşanan bu sevgiyle birlikte şimdi sensiz ama en çok seninleyim!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com