Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alanı, alınan, aradığınız, dualar, eşiniz, paylaşım, sevgiliniz, sonuç, uygulamalar

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

siz de okuyun aziz dostumsiz de okuyunkalpler ancak O'nu anmak ile tatmin olur
yukarıdaki dua tamamen Alalhın isimleri ile yapılıyorönemli olan samimiyetlütfen, siz de sabırla bekleyiniz
Zül Celali Vel İkramsonsuz hazine sandıklarındaki sonsuz nimetlerini hepimize paylaştırsın inşaallah
herşey bir vesileve hepsinin Bir sebebi varO'nu bilmek gibiO'nu sevmek gibiherşeyin (hayr ve de şerre dair her ne varsa hepsinin) O'ndan geldiğini bilmek gibi
Allah hayr ve şer yaratmıştır lakin, kulalrının başına şer vermezkul gider kendi nefsi ile şer olanı bulurbundandır nefsini bilen Rabbini bilrdenir, fakat bilse ki o şer bile yine kendisi için hayr'dır

Hz Mevlana- o güzel insan- gelmiş geçmiş zamanların en entellektüel düşünürü, şöyle der
eğer kendiliğinden bir şer sana isabet etmişse, yat kalk secde etçünkü sonu ferahlıktır ve öyle güzel bir hediye gelir ki
zaten Rabbimiz de ayetlerinde bunu müjdeliyıor bizeinşirah45 ayetler"her zorluk bir kolaylık ile beraber müjdelenmiştir"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

sandiik Nickli Üyeden Alıntı

51 besmeleyi okuyup girsin yanınaya da yanındayken okusun en son bitirince başlasın konuşmaya

bir de kalbinin yumuşaması için
Allahım Senin iznini ve müsadeni emrini ve iradeni bekliyorumSen neylersen güzel eylersinbizi de Sen gibi güzel eyleiki ichanda katında makbul, hayırlı muazzam bir evlilik kurmak arzusundayızve lütfedeceğin hayırlı salih sağlıklı evlatlarımızı Senin yolunda Senin izninle Senin rızan için yetiştirmeyi istiyoruzSen razı ol Rabbim, bunun için babamın gönlünü de hayırlısı ile razı eyleSen olmazları olduransın, bütün olmazlarımı Sen'de toplaSen ki Allah'sın, bütün güzel isimlerin sahibisin isimlerimle dua edin icab edeyim buyurdun, bunda alâ söz olur mu? Allah sözünde sadıktırisimlerinle dua ediyorum, bize de yardım et, bize ve tüm bu durumda olan kavuşmak isteyip kavuşamayan kullarına hayırlısının da hayırlısını nasip et(vb içten bir yakarışben buraya yazdım ama sizin içinizden gelen daha daha makbuldür arkadaşım)amiin, deyip öncelikle içinizden geldiği kadar miktarda istiğfar ve Efendimize selavat getirip
(100 adet aşağıdaki zikrullahı tamamlayın ve yine istiğfar ve salavat ile duanızı kapatınAllah yaptığınız ve yapacağınzı duaları, Kendi rızasına uygun tüm dilşeklerinizi hayırlsıı ile kabul etsin ve inşaallah zahmette ki "tek noktalık" farklı kaldırıverip rahmeti ile muamele eylesin inşaallah)

bismillahirrahmanirrahiym
ferdûn hayyûm kayyumûn hakemûn adlûn kuddusûn
ve innallahe bikum le raufun rahiym

***bakınız burada hep Allahın isimleri vardırAllah yar ve yardımcınız olsun arkadaşıminanın böyle bi çok arkadaşım var ve hatta evlatları da olanlar da varkafanıza takmayın, kız arkadaşınızın üzerine gitmeyininanın herşey olacağına varıyordua ettik kabul olmadı demeyinzira duanın kabul olmasında 3 ecir varıdr1-Allahu teala bu dünyada interaktif bi şekilde günaha battığımız şuanlarda bir günahımızın kefaretine sayabilir2-Ahirette daha daha hayırlısı olacağı içindir3-ya da harfiyyen kabul eder duanızı
Ama şunu da bilmenizi isterim kineyin üzerine düşerseniz onun sizin için imtihanınız olma ihtimali vardırAllah zorlandığımız hususlarda, bizleri zorlarla imtihan edeerken aklımızı, fikrimizi korusun inşaallah
En Emin'e emanet olunuz inşaallah

Teşekkür ederim çok yararlı ve rahatlatıcı oldu cevabınızBöyle durumlarda en önemli etken sabırdır bendede 4 yıldan beri sabır kalmadıKaç defa istihare yaptırdık birbirimiz hakkında çok hayırlı çıktıkBu dediklerinizi yaptırayım inşaallah güzel bi sonuç çıkarÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

51 besmeleyi okuyup girsin yanınaya da yanındayken okusun en son bitirince başlasın konuşmaya

bir de kalbinin yumuşaması için
Allahım Senin iznini ve müsadeni emrini ve iradeni bekliyorumSen neylersen güzel eylersinbizi de Sen gibi güzel eyleiki ichanda katında makbul, hayırlı muazzam bir evlilik kurmak arzusundayızve lütfedeceğin hayırlı salih sağlıklı evlatlarımızı Senin yolunda Senin izninle Senin rızan için yetiştirmeyi istiyoruzSen razı ol Rabbim, bunun için babamın gönlünü de hayırlısı ile razı eyleSen olmazları olduransın, bütün olmazlarımı Sen'de toplaSen ki Allah'sın, bütün güzel isimlerin sahibisin isimlerimle dua edin icab edeyim buyurdun, bunda alâ söz olur mu? Allah sözünde sadıktırisimlerinle dua ediyorum, bize de yardım et, bize ve tüm bu durumda olan kavuşmak isteyip kavuşamayan kullarına hayırlısının da hayırlısını nasip et(vb içten bir yakarışben buraya yazdım ama sizin içinizden gelen daha daha makbuldür arkadaşım)amiin, deyip öncelikle içinizden geldiği kadar miktarda istiğfar ve Efendimize selavat getirip
(100 adet aşağıdaki zikrullahı tamamlayın ve yine istiğfar ve salavat ile duanızı kapatınAllah yaptığınız ve yapacağınzı duaları, Kendi rızasına uygun tüm dilşeklerinizi hayırlsıı ile kabul etsin ve inşaallah zahmette ki "tek noktalık" farklı kaldırıverip rahmeti ile muamele eylesin inşaallah)

bismillahirrahmanirrahiym
ferdûn hayyûm kayyumûn hakemûn adlûn kuddusûn
ve innallahe bikum le raufun rahiym

***bakınız burada hep Allahın isimleri vardırAllah yar ve yardımcınız olsun arkadaşıminanın böyle bi çok arkadaşım var ve hatta evlatları da olanlar da varkafanıza takmayın, kız arkadaşınızın üzerine gitmeyininanın herşey olacağına varıyordua ettik kabul olmadı demeyinzira duanın kabul olmasında 3 ecir varıdr1-Allahu teala bu dünyada interaktif bi şekilde günaha battığımız şuanlarda bir günahımızın kefaretine sayabilir2-Ahirette daha daha hayırlısı olacağı içindir3-ya da harfiyyen kabul eder duanızı
Ama şunu da bilmenizi isterim kineyin üzerine düşerseniz onun sizin için imtihanınız olma ihtimali vardırAllah zorlandığımız hususlarda, bizleri zorlarla imtihan edeerken aklımızı, fikrimizi korusun inşaallah
En Emin'e emanet olunuz inşaallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

sandiik Nickli Üyeden Alıntı

51 besmele okuyun arkadaşım
ve hayırlısının da hayırlısını olmasını dileyin
seviyorsunuz ve seviliyorsunuz bir kere öncelikle Allah tarafından kikalbinize sevmeyi lütfetmişinşaallah iki cihanda eş olmayı da nasip eder
sonuçta niyetiniz temizbenim öyle evli olan inanın bi çok arkadaşım var
Allah yar ve yardıcmınız olsun inşaallah
endişelenmeyin lütfen Allaha inanın ve güvenin, O neylerse güzel eylersizi de Kendisi gibi güzel eylesin inşaallahKendisine yaraşır edep ve güzel ahlak ile donatsızn hepimizi inşaallaahh

Teşekkür ederim Yüce ALLAH ım razı olsun sizdenÇok zor durumdayız 4 yıldır bekliyoruz artık dayanacak gücümüz kalmadı ben kıza çabalaması için çok yükleniyorum hergün tartışma kavga çıkıyor aramızdadediğiniz uygulamayı nasıl yapıcak babasına söyleyebilirmisiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

51 besmele okuyun arkadaşım
ve hayırlısının da hayırlısını olmasını dileyin
seviyorsunuz ve seviliyorsunuz bir kere öncelikle Allah tarafından kikalbinize sevmeyi lütfetmişinşaallah iki cihanda eş olmayı da nasip eder
sonuçta niyetiniz temizbenim öyle evli olan inanın bi çok arkadaşım var
Allah yar ve yardıcmınız olsun inşaallah
endişelenmeyin lütfen Allaha inanın ve güvenin, O neylerse güzel eylersizi de Kendisi gibi güzel eylesin inşaallahKendisine yaraşır edep ve güzel ahlak ile donatsızn hepimizi inşaallaahh

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

musallat varsa zannedersem katiyen evlenemezöyle kalır
önce git hacamat yaptır ve duha namazına basla (kurtulmak icin )yoksa o oglanı da senden sogutur,seni çirkin filan gösterir
algısını bozar cocugun varlıklar, oyle kalakalırsın
duadan önce bu sorununu hallet derim

--- Sonraki mesaj ---

ecem mesajlarınıza baktım maalesef sizin tarot işleri ile ilgilenir oldugunuzu görüyorum

bu tarz allahu tealanın yasakladıgı şeylerle ugrasırsanız, kesinlikle başınız çok agırır

tarottan uzak durun tüm fallardan uzak durun ve tövbe edin derim tabi siz bilirsiniz

burada falcılıgı savunan cok kısı var, ama biliyorlar diyorlar
iyi de bilse bile, allahu teala yasak demis,o zaman ısrarın ne luzumu var
ona bakarsanız, hırsızlık yaparsak paramız olur o zaman bu hırsızlıgı mesru mu kılar, falcılar baktı bildi diye yasak ıslere insanları meylettiriyorlar falcıların ve fal görevlisi seytanların şerrinden alaha sıgınırım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Dkorku Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar napıyım ben artık napıcağımı şaşırdım bana çok büyük haksızlık yaptı ayrıldı nasıl rezil oldum çoğu insan buna şahit ama hiç kimsenin bişey yapmaya gücü yetmiyo 3 aydır dua ediyorum sabırla bekliyorum o da benim gibi perişan olsun benim için BEnim düşütüğüm hallere düşsün benim için Allah görüyo diyorum ama tek bi umudum bile kalmadı ağlamaktan gözümde yaşta kalmadı napıyım ben ya :'(

bol bol yasin okuyun, kendiniz için en hayırlı olanı dileyin, isteyinbeddua etmeyinunutmayın sizin için her şeyin en iyisini en uygununu veriyor AllahO'na güvenin ve yasin suresini tam bir teslimiyetçi ruhla okuyunistediğiniz kadar ve her sıkıldığınızda okuyunçok ama çok rahatlayacaksınızbunları teselli için değil bizzat deneyimlerim doğrultusunda yazıyorumburadaki anahtar kalbinizi temiz tutup, tüm iyi niyetinizle yasini okumakasla ve asla beddua etmeyinO'na güveningönlünüzce olsun herşey

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Dkorku Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar napıyım ben artık napıcağımı şaşırdım bana çok büyük haksızlık yaptı ayrıldı nasıl rezil oldum çoğu insan buna şahit ama hiç kimsenin bişey yapmaya gücü yetmiyo 3 aydır dua ediyorum sabırla bekliyorum o da benim gibi perişan olsun benim için BEnim düşütüğüm hallere düşsün benim için Allah görüyo diyorum ama tek bi umudum bile kalmadı ağlamaktan gözümde yaşta kalmadı napıyım ben ya :'(

durumunu bıraz acıklar mısın ne yaptı sana ve nasıl kotu bı durumdasın yanı ıftıra mı attı naptı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

<ya bediü's semavati ve'l-arz> bu şekilde okuyorum belli günü saati yok aklıma geldikçe 100er 100er okuyorum
(100er 100er okumamın sebebi sayısını rahat not alabilmek için başlayınca en az 100okuyorum ki sayıyı kolay tutayım diye)
--- Sonraki mesaj ---

balca Nickli Üyeden Alıntı

Çok sevindim Allah ayırmasın birşey sorcam 70000 ya bedüh mü ya bedü mü diye okuycaz? 70000 kaç günde okunacak Allah razı olsun arkadşaım

amin inş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

İlahi aykaranlık Burda hepimizin arapça okuması yazması varya Arapça değil Türkçe' de yazılabilir (Arapça yazmaktan daha düşük ihtimal yapacağımız hatalar ) Muma yazılacak kısım çok değerli Surelerden alınan ayetler ile oluşturulmuş Son bölümdede muhabbetin celbi istenmiş Arapçasını gönderemem ama belki şöyle bir düzenleme işine yarar

Bismillahirrahmanirrahim
Naran ehata bihim süradikuha ve in yesteğisu yüğasu bi manin kel-mühli yeşvil vücuhe bi'seş şerabü ve saet mürtefeka(Kehf Suresi 18Ayet)
Ve inne cehenneme le mühüytatün bil kafirun( Ankebut Suresi 54 Ayet)
Vessemai zatilbüruc (Buruc Suresi 1Ayet)
Velyevmilmev'ud (Buruc suresi 2Ayet)
Ve şahidin ve meşhud(Buruc Suresi 3Ayet)
Kutile ashabül'uhdud(Buruc Suresi 4Ayet)
En nari zatelvekudi(Buruc Suresi 5Ayet)
Narullahil mukedeh (HÜmeze Suresi 6Ayet)
Elleti tettaliu alel ef'ideh (Hümeze Suresi 7Ayet)
Kezalike tevakkadün-naru fi kalbi kezaala hubbi kezabil mehabbetil kaviyyeti veşşedideh
Bi-hakki hazihil ayatişşerifeh
Bil aceli ve sür-ah ( Bu kısımdada ivedilikle muhabbetin celbi istenmekte)

ozlenen811 bu konuda çeşitli iddialar var İşlem içersinde yakma olursa büyüye girer diyenler kadar aynı oranda hayır büyü değildir diyenler var Ben burda kişisel yorumumu söyleyeyim Burda duaların gücü ile Yaradandan istiyoruz Bir işlemin büyü olması için bence daha farklı şeyler devreye sokulur Büyü olduğunu düşünmüyorum Kişisel yorumumdur tekrar altını çiziyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

cokdandir sizlerin yazilarinizi takip ediyorum ve birkac uygulamanizi yaptim halende yapiyorum, birbucuk ay oldu hic görüsmüyorduk sunuda belirlemek istiyorum severek ayrildik imkansiz diye kisacasi o isdedi ben sesimi cikartmadim ama cektigim aciyi sizde tahmin edebilirsiniz sanirim Tel nr msn adresimi falan hep silmisti uzun bir veda mehtubu yazmisti giderken ve dün aksam msn geri eklemis sabaha kadar konustuk iyi bir konusma gecti aramizda sevincimi sizlerle paylasmak isdedim bütün emegi gecen arkadaslardan Allah razi olsun, Rabbim kimseye bu aciyi tadirmasin insallah
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

guldeseve Nickli Üyeden Alıntı

sorunlar yazmissiniz anlatayim deli gibi asigim onun icn yapmayacagim sey yok sorunlarimiz oluyo dualar okuyorum duzeliyor sonra yine ayni sorunlar ortaya cikiyor cok rahat adam beni olduruyo rahatligi yuregim sikisiyo aglamaktan gozlerimin alti hep sis ama adama sorsaniz beni seviyo ama kuru sevgi ile bir sey olmuyo beni ozlemiyor cunku onu cok ozledigimi biliyo benim kadar sevmiyo cunku onu ondan cok sevdigimi biliyo bir sey olsa sen bana kiyamazsin diyo isin icinden cikiyo yok mu bir dua benim icin su adami hayatimdan cikarayim o dolansin arkamdan ALLAH rizasi icinnn

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

evet allah ne derse o olur deyip sadece bekleyelim o zaman hiçbi çaba harcamayalım hiçbi isteiğimiz için yüce allah bize zaten ben ne dersem o olur boşuna uğraşmayın demiş di mibiz de biliyoruz allah ne derse o olcağını önemli olan istediğin şey için çabalayabilmek allahın istediği şekilde ısrarcı olabilmek allah ne derse o olur uğraşma diye bi şey olsaydı yüce rabbim dua edin kabul edeyim demezd neden bu kadar negatif tutumlar sergiliyosunuz anlayamadım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

sihir bozma ayetlerını oku boz 7 kere yasın oku her mübine gelince sihir bozma ayetlerını oku ve şöyle de serian acıleten aksamtü aleyküm ya hüddami ve elyevmün ve saatil müvvekkilü melaiketü ve hakkı suretil yasin ve bi hakkı ayetiş şerifetihi filan ibni filan ibtalü küllü envari sihru tartü ve reddü şer şifaül beden celbir hayri elvahan 3kere elacele 3kere essaate 3 kere innellahe yefalü ma yürid tarfatülayn
hermübinde yap bunları oku yasın bıtınce 101 kerede tovbenın son ayetını oku
Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym onun üzerine havvele et havvele eterken
rabbüküm bi hamseti alafim minel melaiketi müsevvimın <<< anlamı sıze bız 5 bın melekle yardım ettık
Velmeleku 'ala ercaiha ve yahmilu 'arşe rabbike fevkahum yevmeizin semaniyetun<<< ogün arşı 8melek taşır
ve ateyna ıysebne meryemel beyyinati ve eyyednahü bi ruhıl kudüs* <<<anlamı senı ruhla destekledık

bunların herbırını 7 kere oku sonra 1 salavat 1 fatıha oku o kişinin uzerıne havvele et o kişinin üstüne bagla okuduklarını

dua ıle kal guzel ınsan vesselam

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com