Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > ForumSinsi Online Videolar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlamlı, helal, metallicadan, olsun, video

Metallica'dan Anlamlı Bir Video,Helal Olsun...

Eski 09-05-2008   #1
VANDETTA

Metallica'dan Anlamlı Bir Video,Helal Olsun...

Geçenlerde verdiği konserle Türkiye'yi sallayan Metallica, "The Day That Never Comes" ile dünyayı sallıyor Klip senaryosu hele de sonu müthiş!
Metalica'nın son klibini "The Day That Never Comes" adlı parçalarına yönetmen Dane Thomas Vinterberg çekti Klip senaryosu, Ortadoğu'ya işgal için gelen bir grup Amerikan askerinin yaşadığı korkular ve güvensizlik duyguları üzerine kurulmuş Ve öyle bir finali var ki görenlere 'helal olsun' dedirtiyor Senaryo söze gerek bırakmıyor Klip söylenecek herşeyi fazlası ile söylüyor
Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa sunulan ve müzik listelerini zorlamaya hazırlananalbümün klibi albümden daha çok tartışma çıkartacağa benziyor Sıradan müzik kilplerininin dışına çıkıp, film tadında bir klip istediklerini belirten ünlü Rock grubu Metalica'nın üyeleri, bunu en iyi yapacaklarına inandıkları film yönetmeni Dane Thomas Vinterberg'le anlaştıklarını söylediler
Grup üyeleri, "ortaya çıkan eser aklımızı başımızadan alacak derecede beklentilerimizi karşılıyordu" diyerek yönetmene teşekkür etiller
İşte dünyayı sallayacak o müthiş klip:

[]1710429//[/]

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Metallica'dan Anlamlı Bir Video,Helal Olsun...

Eski 09-05-2008   #2
KRDNZ

Videoyu izlyemiyorum:S Youtube dan eklenen videoların hiçbirini izleyemedim Ne yapmam gerekir, bilen var mı?

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2008   #3
VANDETTA

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Videoyu izlyemiyorum:S Youtube dan eklenen videoların hiçbirini izleyemedim Ne yapmam gerekir, bilen var mı?
Sanırım şimdi izleyebilirsiniz,youtube için önceden bir prpgram indirip kurmuştum sorunsuz girebiliyorum siteye ama programın ismini soracak olursanız hatırımda yok,google amcaya bir danışın size yardımcı olacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2008   #4
KRDNZ

Silahlar, bombalar, para gibi somut güçler arkasında saklı korkak ruhlar Güç silahla değil yürekle olur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-06-2008   #5
VANDETTA

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Silahlar, bombalar, para gibi somut güçler arkasında saklı korkak ruhlar Güç silahla değil yürekle olur

Aynı zamanda da hedefinden uzaklaştırılmış bir silah,kurşunu göğsüne siper etmiş bir bedeni daha olumlu ikna ediyor,şu bir gerçek ki,Amerika silahını indirmediği sürece karşısın da hep dik duran birini bulacaktır,yönetmeni gerçekten taktir ettim bu noktayı gerçekten iyi yakalamış

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com