Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılık, iyidir

Ayrılık İyidir Bazen

Eski 10-22-2009   #1
LAST BREATH

Ayrılık İyidir Bazen

Bazen ayrılıklar iyi gelir insana gereklidir Özgürleşip tüm ağırlığından köhne duyguların yola tek başına devam etmek güzeldir

Elbette kolay değildir o güzel gözlere bakıp “Artık görüşmeyelim demek” Acıtır kanatır insanı buna rağmen biliyorum ki iyilikle söylenen her şey zamanla da olsa kalpteki yerini bulur

Bir kalpten nasıl ayrılacağımı hiçbir zaman tam olarak bilemedim Her seferinde aynı üzücü duygu kaplar benliğimi O kırılgan kalp karşımda soğuk kanlılığını korumaya çalışırken duygularım sel olur akar gözlerimden Çaresiz hissederim kendimi onun bu “güçlü” olma çabasının karşısında O ayrılık konuşmasının sancısı ikimizi de farklı şiddetlerde sallar

Zordur o anda en doğru bulduğum seçimimi tüm iyi niyetimle dile getirirken karşımdaki gözler tarafından kötü görülmem

Fakat ayrılıklar iyidir anlayışı öğretir insana

Belki de benden ona yansıyan o kötülüğe daha fazla dayanamaz söylenecek bir çok şeyi içimde tutup derin bir nefes alır ve çıkarım kapıdan kendi hislerimden kaçar gibi

Belki biraz da ağlarım o eşikte başka ne yapacağımı bilemeden

Fakat ayrılıklar iyidir insanı büyütür

Biraz önce Onunla dolu olan bu kalbimi şimdi acısını rahatça yaşayabilsin diye hiç konuşmadan dinlerim Belki yazarım bana anlattıklarını ve belki Ona da yollarım bilsin diye

Ayrılıklar iyidir insanı şair yapar

Biliyorum ki bazen duygular değilse de ilişkiler yıpranır yara alır O sevgi öylece dursa da ilk günkü tadında artık olay ilişkiyi yürütmekten ilişkiyi itelemeye varır

Zor bir seçimdir vazgeçmek Onu sevmekten değil ilişkiden gidebilmek Ve belki daha da zoru gittiğin yerde onu tüm şiddetiyle tüm ateşiyle sevmeye devam etmek

Onun tarafından şımarık anlayışsız kararsız ve hatta sevgisiz olarak etiketlenmeyi göze alıp çıkarım hayatından kalbinden evinden telefon rehberinden…

Arkasın da durduğum kararlara sarıp bütün “acaba”larımı inanırım doğru olanı yaptığıma

Bilirim bir gün geçecek bu gönül yarası dönecek bana kalbimin onda kalan yarısı

Unutulmuş önemsenmemiş terk edilmiş saysa da kendisini “bir rüyaydı bitti” dese de bilirim bir gün o da varacak kendi içinde ki gerçeğe…

Affedecek anlayacak kendini ve beni…

alıntı

Ben olsam ne, olmasam ne ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Ayrılık İyidir Bazen

Eski 10-22-2009   #2
peri

Cevap : Ayrılık İyidir Bazen

ellelerıne saglık musti

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com