Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ingilizce, kelime, oyunu, öğrenme

What Is This – İngilizce Kelime Öğrenme Oyunu

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çocuklara ezber yerine sosyal aktivitelerle dil öğreten “What is this?” kutu oyunu ile aileler çocuklarına kelime ezberle yerine hadi oyun oynayın diyebilecekler!

7-18 yaş grubu çocuk ve gençler için tasarlanan oyunun amacı öncelikle İngilizceyi eğlendirerek öğretmek ve eğlendirirken yabancı dilde en büyük sorun olan kelime ezberlemeye bir çare olmak “What is this?” oyunu yurtdışında bir eğitim politikası olarak benimsenen, çocuklara ezber yerine sosyal aktivitelerle öğretme hedefiyle hazırlandı

Çocuklar ve gençler bu oyun ile sosyal bir ortamda (minimum 4, maksimum 8 kişi), eğlenerek genel İngilizcedeki en önemli 1200 kelimeyi rahatlıkla öğrenebilecekler

İngilizce öğreniminde en zor şey olan kelime ezberlemeye çok keyifli çare…

1200 kelimeyi 20 kategoriye bölerek ve Türkçe karşılığı ve telaffuzlarıyla oyun alanına yerleştirerek, çocukların hem işitsel hem de görsel zekalarını kullanarak yaptırıyor Böylece ezber yerine düşünerek ve görerek öğrenimi destekliyor ve bunu yarışma ve rekabetin keyfi ile birleştirerek eğleceli bir hale getiriyor

What is this? bir kelime anlatma ve İngilizcesini bulup söyleme oyunudur Ne kadar çok kelime anlatırsanız o kadar çok puan kazanacaksınız What is this? oyununda grubun anlatım süresi bir kum saati ile sınırlıdır Oyun 2 kişiden oluşan maksimum 4 grup ile oynanır Oyunda 1000 puana ulaşan oyunun galibi olur
What is this? oyununun en büyük amacı genel İngilizcede bilinmesi gereken çoğu kelimeyi eğlendirerek öğretmektir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Yaş Aralığı : 9-12+ Yaş
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
59,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com