Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kişi, sizce, yaşında

Sizce Bu Kişi Kaç Yaşında?

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sizce Bu Kişi Kaç Yaşında?

Sizce bu kişi kaç yaşında?

Diyarbakır'da arkadaşları onunla alay ediyordu İmdadına kaymakam yetişti Boyu 14 santim daha uzadı Yaşı ise şaşırtacak Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde gelişim bozukluğu nedeniyle küçük bir çocuk görünümünde olan 20 yaşındaki Şeyhmus Demiroğlu, bir yıllık tedavi sonucunda 14 santimetre uzayarak 134 santimetreye ulaştı

Kaymakam Hasan Tanrıseven'in dikkatini çekmesiyle tedavi ettirilen Demiroğlu, Tanrıseven'e beslediği tavşanlardan birini hediye ederek teşekkür etti

Yaprakbaşı İlköğretim Okulundan geçen yıl mezun olduğunu, eğitimine istemeden ara vermek zorunda kaldığını ifade eden Demiroğlu, şöyle konuştu:
ALAY EDİYORLARDI

''Geçen yıl, Çınar Kaymakamı Tanrıseven'in bana yardım elini uzatmasıyla hayatım bir anda değişti Rahatsızlığım nedeniyle boyum 1,20'de kalmıştı Birkaç kez doktora gitmiştik, ancak maddi gücümüz yetmediği için tedavime devam edememiştim Kaymakam bana elini uzatınca birden her şey değişti, aileme de yardım etti, Dicle Üniversitesindeki tedavimi üstlendi Bir yıl boyunca tedavi oldum Şimdi 20 yaşındayım, boyum da 1,34 oldu Çok mutluyum 14 santim uzadım Bu bile yana yeter Daha önce arkadaşlarım benimle alay ediyorlardı Boyum şimdi de kısa, ama artık kimse benimle alay etmiyor''

RÜYALARI SÜSLEYEN BİLGİSAYAR

Demiroğlu, tedavisinin yanı sıra Tanrıseven'in kendisine söz verdiği bilgisayara da kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi Kendisini köyünde ziyarete gelen Kaymakam Tanrıseven'den bilgisayarını teslim alan Demiroğlu, kaymakamın elini öperek teşekkür etti

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sizce Bu Kişi Kaç Yaşında?

Eski 10-14-2017   #2
Kayıtsız

Cevap : Sizce Bu Kişi Kaç Yaşında?

yazık ya
şahsen ben biraz uzunum yaşım 25 yaşımdayken boyum 1,84 benimle sırık diye dalga geçiyorlardı yaşım 30 boyum şimdi 1,89 yinede biraz düzeldim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com