Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Otomobil, Yapı Market & Bahçe

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2007, c6’dan, chevrolet, corvette, corvette’in, kırdı, model, modeli, oldu, rekoru, stingray, yana, üretilen, üretim

Corvette üretim Rekoru Kırdı Chevrolet Corvette’in Stingray Modeli 2007 Corvette C6’dan Bu Yana En çok üretilen Model Oldu.

Eski 08-29-2014   #1
Şengül Şirin

Corvette üretim Rekoru Kırdı Chevrolet Corvette’in Stingray Modeli 2007 Corvette C6’dan Bu Yana En çok üretilen Model Oldu.

Corvette üretim rekoru kırdı
Chevrolet Corvette’in Stingray modeli 2007 Corvette C6’dan bu yana en çok üretilen model oldu

General Motors'un açıkladığı verilere göre, yalnızca 2014 model yılına ait 37288 Corvette Stingray üretildi Bu veriyle Corvette Stingray, marka bünyesinde bir model yılında en çok üretilen otomobil olmayı başardı Chevrolet Corvette'in tüm üretim tarihine baktığımızda ise bu rakam en iyi üçüncü 2005 yılında 37,372 Corvette üretilirken, 2007'de ise 40,561 adet Corvette üretildi
İŞTE CORVETTE STİNGRAY ÜRETİM ORANLARI

Modeller:
41% Z51 Coupe – 15,431
30% Base Coupe – 11,134
15% Z51 Convertible – 5,680
14% Base Convertible – 5,043

cumhuriyetcomtr
Yayınlanma tarihi: 29 Ağustos 2014 Cuma

A+ A-

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com