Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
avast, aynı, bilgisayarda, olurmu, spy, sweeper

Avast Ve Spy Sweeper Aynı Bilgisayarda Olurmu ?

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilgisayarımda avast pro yüklüydü ve spyları daha iyi temizler diye spy sweeper adlı programı yükledim sanki sorun oldu gibi,, aynı bilgisayara iki virüs programı yüklenmez diye biliyorum bu iki program birbiriyle çakışır mı spy sweeper da bir virüs programı mıdır,, bilgisayarın çalışmasına olumsuz etki yaparlar mı ??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İki anti virüs programını aynı anda kullanamazsınız kullansanızda mutlaka bir yavaşlama veya sisteme zarar verirsiniz
spy sweeper, casus yazılımlara karşı en etkili programdır ve yanılmiyorum inşallah bir antivürüs programı değildir, ama şunu söyliyeyim o kadar yoğun ve derinlemesine çalışıyorki sistem ister istemez ağırlaşır birde yanında avast varken zaten avast ta sürekli dunya gibi döner yerinde durmaz, yavaşlama varsa ikisinin yoğun çalışmasındandır
Tavsiye istersen bu iki yoğun çalışan programları aynı anda çalıştırma

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com