Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bende, hal, incinecek, kalmadı

İncinecek Hal Kalmadı Bende

Eski 12-25-2008   #1
hayalet

İncinecek Hal Kalmadı Bende

İncinecek hal kalmadı bende,
sana sadece bir tavsiye;

vedalar soğuk olur, sıkı giyin!

üşüyorum

duracağım burada
gidişini seyredeceğim
kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim
kavgasız olacak, fırtınasız olacak
saçma sapan olacak
organlarım birbirine vuracak
arkandan sessiz bakacağım
ben yine salağı oynayacağım

hayalleri taştan bir sevdaydı bizimkisi kırılmazdı yağmura kara dayanıklıydı çığ olup düşerdi de kendine zarar vermezdi kopmazdı gidişler dönüşlere gebeydi de, hep acıtırdı her el sallayış özlemler acıydı yürek dabırsızdı her dönüş, doğuştu aslında yeniden ölüp ölüp dirilmek gibi değil de, erince doğmaktı

ama

önce hayaller öldü! (cenaze meydanda kaldı, ulu orta)

gönlüme bir kor düşer
gitme öyle zamansız
önce hayaller biter
yanar külsüz dumansız

acıyorum ya da acıyorlar elimde kalanları sayamıyorum nasıl sayabilirim ateş altında heryerim dokunulamıyorum, onarılamıyorum, dona kaldım yanarken sadece acıyorum, acınılıyorum demişler inanmış, ağlayışları geçer sanmıştım bir maddeyim bedenim var senden kalan benden götürdüklerini isteyemiyorum sen giderken sen olsaydın, benden gitmezdin sen olmadın belki de hiç!

bilmiyorum sensizliği

baharlar hiç gelmez
mevsim hep kış olur
günlerime güneş doğmaz
hislerim uyur

takvimleri kopardım attım sen giderken saatleri kırdım zaman!dan söz edilmesini istemiyorum artık kış! soğuk işte herkese olduğu gibi derlerdi hep de inanmazdım, vedalar soğuk olur, sıkı giyin!

ben bahardan kalmayım
sana yangındım, ama sensiz üşüyorum ve uyuyorum hala!

dilimden hiç düşmez
adın hasret olur
yüreğimde sızı dinmez
gülmek güç olur

acı işte hangi hecesinden tutarsan tut bu böyle ne sancım diner, ne ağrım sattım 3 kuruşa gülüşlerimi bak gamze gamze dolmuyor yüzüm bak acı! bak yaş! bak soğuk!

bakma anlamayacak kadar uzağız artık haa soğuk demişlerdi zaten ama yapacak birşeyim yoktu sonunu bile bile lades dedim ben mahkumdu!

alıntı

Cevap : İncinecek Hal Kalmadı Bende

Eski 12-25-2008   #2
gülgüzeli

Cevap : İncinecek Hal Kalmadı Bende

Paylaşımınız için teşekkürler sevgili hayalet

dilimden hiç düşmez
adın hasret olur
yüreğimde sızı dinmez
gülmek güç olur

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com