Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gir, gönül, kapımdan

Gir Gönül Kapımdan

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gir Gönül Kapımdan

Hep başkalarının gönül kapısından girdim ben Sonra baktım ki yanlış adres vurdum kapıları çıktım hemenKimse giremedi benim gönül kapımdan, tamam belki kapımın eşiğine kadar geldi; hatta çaldı kapımın zilini ama güvenemedim alamadım içeriye kimseyi

Sonra sen çıktın piyasayaÖyle değişik geldin ki bana kapı kapalıysa camdan girdin, camı kapadımsa kapıdan ama kapımı hiç çalmadanSonra ilk misafirini aldı yüreğim, ağarladı da hakkını vererek Ama sonra çok alıştı sana ve şimdi diyor ki bir daha sakın o kapıdan çıkmaAl anahtarımı da bırak misafirliği mülkiyetini veriyim; taht kur eriş içimdeki mak*****

He sende diyosan ki pardon yanlış adres aman haOna da eyvallah derim sanaÇünkü ben bunu çok yaptım zamanın daYanlış zaman da yanlış insandaydım ve denedim defalarca hatır uğrunaAma şunu anladım karşındakinin mutluluğu mutsuzluksa sana çıkacaksın o kapıdan bakmadan arkana

Şimdi gitme desemde ölç tart öyle karar ver ne yapacağınaAma ben istiyorum diye değil; kendin için kal kalacaksandaÇünkü unutma kapılarım sana açık zaten her koşulda

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com