Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bayanlara, lafımız

Lafımız Bayanlara

Eski 05-06-2008   #1
Equinox

Lafımız Bayanlara

İki kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer,hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir

--kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlardışarıya çıktıgınız zaman dikkat edinyalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür falan kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur

--kızlar tuvalete gitmeyi de toplu yapılacak bi aktivite olarak görürleryalnız helaya dahi gitmezlerörneğin okulda ders arası bir kız sınıfta dolaşıyor
'tuvalete gidiyorum gelecek varmı'
Ses yok
'tuvalete gitcem gizeeeeeem hadi gel'
Gizem hiç oralı değildir ve hatır hatır defter karıştırmaktadırçünkü şimdiki ders sınav olacaktır ve gizem son 5 dakikada herşeyi ögrenebileceğini düşünmektedirsonunda tuvalete gitmek isteyen kız partner bulamayınca tuvalete gitmekten vazgeçer!!!!

--iki kız durup dururken,hiçbir olagandışı bir durum yokken her an birbirlerine sarılabilir,salya sümük öpebilirbu kızlar sabahtan beri zaten birliktelerdir ve birbirlerini özleme olasılıklarıda yoktur ama genede bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekirnede olsa kızlardan bahsediyoruz

--kızların hiçbir zaman geniş bir arkadaş kitlesi olmazörneğin bir kızın sınıfta daima 2 bilemedin 3 tane çok samimi arkadaşı vardırgeri kalanların çogu ile arasında çekememezlik söz konusudur ve dedikodu konularınıda genelde bu kızlar oluşturur

--kızlar duygusal olduklarını iddia ederler fakat ona saf duygularla aşık olmuş çirkin çocugun dönüp yüzüne bile bakmazlar,umursamazlar bile,gülüp geçerleronların duygusallıkları sadece kendileri aşık olunca geçerlidir

--kızlar sevgililerine aşırı baglanırlarhayatta sevgililerinden başka bişi yoktur sanki onlar içindevamlı telefon trafiği,dialoglarçiftimiz 1 ayda üzerlerinde 5000 beles sms bitirirlertelefonda o kadar çok konuşurlar ki konuşacak konu bi zamandan sonra tükenir ve ortaya şu tablo çıkar

(sessizlik)
Kız: ee napıyosun?
(kısa bir sohbet daha)
(gene sessizlik)
Oglan:ee napıyosun?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--kaçınılmaz son geldi ve ayrılık yaşandıkızlar 1 ay kendilerine gelemeyeceklerdir ve o süre boyunca kendilerine ve çevrelerine zarar vereceklerdiren saçma ve alakasız konuda bile ayrıldıgı sevgilisinden konu açmayı başaracaklardırişte eger bu kızın arkadaşıysanız bu konudan daralıp kusmamak için o dönem boyunca ondan uzak durmak ve kafanızı ferah tutmak en akıllıca harekettiremin olun dost kara gün içindir lafı bu durum için söylenmemiştir,hayatta çok daha kara günler vardıryalnız bırakın onu,aglar aglar susar

--sokakta yürüyorsunuziki kız geliyor karşıdanbirinin kulagında telefonyüzündeki aptal tebessümden anlıyorsunuz ki sevgilisiyle konuşuyordiger kız avanak avanak çevreye bakınıyorişin aslına indiğinizde telde konuşan kız çarşıya çıkmadan önce diger kızı aramış ve gezmeye çıkalım demiştabi çıkmışlar fakat sevgilisi olan kız telefonu eline bi almış tüm gezi boyunca telde konuşuyoryanındaki kızda madem tüm gün telde konuşcaktın neden beni çagırdın die içinden küfrediyor ama dışarıya belli edemiyor,çünkü belli ederse bu onu kıskanıyo izlenimi verebilir

--kızların özel hayatları yokturçünkü sevgilisiyle yaşadıgı olayları,ettiği kavgaları,mutlu veya mutsuz tüm anlarını anne babası hariç tüm sosyal çevresi bilirhatta ayşe'nin sevgilisini ayşe'den daha iyi tanıyan bi kişi vardırayşe'nin en yakın arkadaşı!

--arkadaşlarınızı toplayıp biraraya gelmek istiyorsunuzherkesi çagırdınızçagırdıklarınızın 10 tanesi kızkızların hiçbir önemli işleri güçleri olmamasına ragmen en fazla 6-7sini biraraya getirebilirsinizgeri kalanlar daima bi mazeret üretip gelmezler

Konu alıntıdır lütfen tepkilerinizi bana göstermeyin
:67:61

Cevap : Lafımız Bayanlara

Eski 05-06-2008   #2
gülgüzeli

Sevgili Equinox Emeğine sağlıkAçıkcası çok keyifle okudum paylaşım için teşekkürler
Gerçekten yazılanların gerçeklik payı oldukca fazla:))
Tabii böyle olmayan bayanlar'da var:sm_wink:

Eski 05-06-2008   #3
sıradışı

bir çoğu gerçekten doğru ama bazılarına katılmıyorum bi erkek olmama rağmen
teşekkürler paylaşım içini

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #4
su perisi

Gerçekten doğru şeyler Elinize sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #5
Reelking

gerçekten çok doğru tamamen katılıyorum

emeğine sağlık

Rebell was here
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #6
punisher

bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekirnede olsa kızlardan bahsediyoruz

Bak bu yaklaşım çok iğneleyiciydi 25

BU VATANIN EKMEĞİNİ YEYİP İHANET EDEN BİR GÜN EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNU DA YER
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #7
seyito

42sakat konu susmak lasım42
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #8
tilki

eline sağlık arkadaşım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #9
bonsoir

bencede çok doğru tamamen katılıyorum:65:56
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #10
djdem

valla ne yalan söyleyelim doğru amam bi yaşa kadar ve kişilere göre değişiyo bu gennele yaparsak doğru amam bu lise döneminde son buluyo :Dbi bayan olarak söylüyorum:D

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #11
djdem

Alıntı:
punisher tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekirnede olsa kızlardan bahsediyoruz

Bak bu yaklaşım çok iğneleyiciydi 25
ne demek bu kızlar salak mı yani böle bir konuda genelleme yapma ona kalırsa erkeklerde kro biz öle bişi ima ediyomuz canım allah hala

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-06-2008   #12
jasmine

çok haklısın ama bende bazılarına katılmıyorum arkadaşımızında dediği gibi emeğine sağlık güzel bir paylaşım

Eski 05-07-2008   #13
Equinox

Alıntı:
seyito tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
42sakat konu susmak lasım42

36Bencede

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-08-2008   #14
punisher

Alıntı:
djdem tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ne demek bu kızlar salak mı yani böle bir konuda genelleme yapma ona kalırsa erkeklerde kro biz öle bişi ima ediyomuz canım allah hala
djdem yaşına veriyorum konuyu okusaydın eminim böyle yazmazdın sadece yorumlarla yola çıkma hem kızlar salakmı diyerek genelleme yapma diyorsun hemde kendin genelleme yapıyorsun önce ne yazdıgına bak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-08-2008   #15
djdem

Alıntı:
punisher tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
djdem yaşına veriyorum konuyu okusaydın eminim böyle yazmazdın sadece yorumlarla yola çıkma hem kızlar salakmı diyerek genelleme yapma diyorsun hemde kendin genelleme yapıyorsun önce ne yazdıgına bak

iide bende ima etmiyoruz dedim sadece bi espirydi zaten bi önceki msjmda kendi düşüncemi yazmıştım espri anlayışınız yoksa yapacak bişeyim yok

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com