Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dijital & Analog Uydu Alıcıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dijital, indir, kartı, progdvb, programı

Progdvb Dijital Tv Kartı Programı İndir

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ProgDVB

Sürüm : 5137

Boyut : 273 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

Üretici Firma : ProgDVB

Tanıtım:
Dijital TV kartınız ve kişisel bilgisayarınızın konforu ile artık tüm uydu yayınları ekranınızda Bu program sayesinde bu konuda yeni bile olsanız hiç zorlanmadan birçok işlemi yapabilecek ve gerekli eklentileri yükleyerek önceden izlemeniz mümkün olmayan TV kanallarını da artık izleme şansını yakalayabileceksiniz Unicode için kanal isimleri var, bütün milli semboller doğru şekilde gösterilir hale getirilmiş Ayrıca Skystar 2 modülü de güncellenmiş ProgDVB, benzerlerine rağmen hala güncelliğini koruyan yararlı ve kullanışlı bir program

Desteklenen Dijital TV Kartları:

Anysee (E30S Plus)
AverMedia DVB-S
Azurewave (TwinHan)
(VP-1027, VP-1034, VP-1041)
BroadLogic 2030/1030
Compro VideoMate DVB-S
Digital everywhere FireDTV/FloppyDTV
DVBWorld USB20 DVB-S/DVBWorldDTV(PCI-Sat), Acorp TV878DS/DS110/DS120, Nextorm NBS240/NSC120
GeniaTech products (Digistar DVB-S PCI, satbox, TVStar, Digistar2, Digiwave 103G)
Hauppauge
Kworld DVB-S 100 compatible (Vstream, Dynavision)
LifeView FlyDVB
10moons
Netcast DVB
NEWMI Advanced DVB
Pinnacle
Technotrend
Tevii
TBS Q-Box
Technisat Sky Star 2 and Sky Star 3 USB or PCI
Telemann Skymedia 300 DVB (resmi değil)
Tongshi
Terratec
St@rKey usb box

Türkçe dil paketini indirmek için buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basın

Programın Windows 95/98/Me işletim sistemlerinde çalışan sürümünü indirmek için buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basın

Programın Windows XP/Vista (64-bit) işletim sistemlerinde çalışan beta sürümünü innDirmek için buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basın

Not: Windows 2000/XP/Vista'da çalışan bu 50 ve üstü sürümün çalışabilmesi için sisteminizde NET Framework 20 sürümün kurulu olması gerekmektedir Eğer kurulu değilse buradan hemen indirebilirsiniz

UYARI : Programı indiremiyorsanız açılacak siteden ilgili kısma gelip dosyaya tıklayınız; zira bu yazılım sitesi çeşitli tarayıcılarla direkt innDirmeye destek verirken bazılarına vermiyor

ProgDVB 5137

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ProgDVB

Türkçe dil paketini indirmek için buraya tıklayın

Programın Windows 95/98/Me işletim sistemlerinde çalışan sürümünü innDirmek için buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basın

Programın Windows XP/Vista (64-bit) işletim sistemlerinde çalışan beta sürümünü innDirmek için buraya farenizin sağ tuşuyla tıklayarak 'Hedefi Farklı Kaydet'e basın

Not: Windows 2000/XP/Vista'da çalışan bu 50 ve üstü sürümün çalışabilmesi için sisteminizde NET Framework 20 sürümün kurulu olması gerekmektedir Eğer kurulu değilse buradan hemen indirebilirsiniz

Sürüm : 5136

Boyut : 272 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

Üretici Firma : ProgDVB

ProgDVB 5136

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com