Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
içimde, kaldı

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

"Kelebek gibidir aşk Peşinden koştukça senden kaçar En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar" [MKenter]

"Hayat bazen insanları, birbirleri için ne kadar çok şey ifade ettiklerini anlasınlar diye ayırır" [Paulo Coelho]

"Sevgilin geçmişini sormuyorsa; merak etmediğinden değil, Sıranın kendi geçmişine geleceğini bilmesindendir" [W Golding]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="3">Unutamıyorsan umursama Çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; İşte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="3">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Herkes bıraksın "senin için ölürüm" laflarını Önce kendiniz için yaşamayı öğrenin, sonra başkası için ölürsünüz

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Pek umursamıyorum kimseyi, sadece gülüyorum içimden Çevremdeki insanlardan değil, İnsan gibi görünen varlıklar yüzünden

Beni, annem kadar sevecek ve babam kadar merak edecek hiç kimse yoksa eğer; kimse bana aşk'tan bahsetmesin [A Nesin]

"Basit erkek, bütün bayanlara güzelsin demeyi tercih eder Basit kadın buna inanır, zor kadın güler ve geçer hayat devam eder" [Bukowski]

"Kıskançlık felan değil ki bu Benim olanı başkasıyla paylaşamam O kadar" ! [Yılmaz Erdoğan]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

LoSt_LoVe´isimli üyeden Alıntı

Herkes bıraksın "senin için ölürüm" laflarını Önce kendiniz için yaşamayı öğrenin, sonra başkası için ölürsünüz

İşte budur diyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

berenn´isimli üyeden Alıntı

İşte budur diyorum

Bende özellikle onu ayrı yazdım zatenNe kadar doğru bir söz dimi

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

Uzaktan seviyorum seni Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan "Sadece seviyorum"

AŞK BU OLSA GEREK

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

İçine rastgele atılmış eşyalardan oluşan çantadaki telefonu, tek eliyle ve bakmadan bulabilen o muhteşem kişiye kadın denir" [Can Dündar]

Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, hatayı kendilerinde aramalıdırlar [Bob Marley]

Allah parmaklarımızın arasında boşluk bırakdı Bizim için yaratılan kişi gelip o boşluğu doldursun diye [Aziz Nesin]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="3">Terkeden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp "][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="4">Bazen ona bişeyler yazarsın, yazar silersin yazar silersin O hiçbirini okumamış olur; ama sen hepsini söylemiş olursun"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="4">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="3">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="4">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

İçimde Kaldı..

Eski 10-28-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

İçimde Kaldı..

[size="4">"][/size]

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com