Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mühürlensin, senle, yüreğim

## Yüreğim Senle Mühürlensin ##

Eski 12-05-2008   #1
gülgüzeli

## Yüreğim Senle Mühürlensin ##

Bir ebedi sevginin koynunda , öylesine bekleyen bir yar , öylesine yol gözleyen bir sevdanın adı
O sevgilerini dile getirmeyi becermiş , kaleme alınması mümkün olmayan dizeleri yüreğiyle yorumlayarak nağmelere taşımışdır

Uzaksın yar , sanadır yar
Sensizlik zulüm , banadır yar
Özledim desem az olur
Hasretim diz boyu yar

Uzaklarda olmasına rağmen yanıbaşımda olan nefesi ile ,
bir nebzede olsa bana sevginin tarihini kendi kalemiyle anlatmış , yaşarcasına ikimiz için bunu bir resim misali çizmişdir
Özlemler sana , Sevgiler sana yar

İyiki varsın gül bakışlım

Çöl benim içimde, acı benim içimde
Mecnun’un, geceler ve gündüzler boyu Leylî iniltilerini bir ney gibi dinleyen kum taneleri ayaklarımın altında ateş ateş çoğalırken, geceyi özlüyorum
Gecelerde dolunaylar gibi doğasın diye ufkumda yâr!Çölün sessizliğine düşerken yıldızlar,
yüreğimin kuytularına serinlikler insin cennet cennet ne olur! Bir aslan avcısının çölün hür ufuklarında geceyi yorumlayıp da,
“Ebedi ve ezeli Sevgilinin dört duvar arasına sıkıştırılamayacağını anladım
deyişi gibi ben de gönül semalarımda yıldız yıldız beliren mühürlerine bakıp seni yaşamak istiyorum içimde ey sevgili!

Benim için her gül yaprağında sen,
her yağmurda sen,
her rüzgârda sen…

Gönlümün gaflet çölünde perişan düştüğü demlerde hasretimi affıma ferman say da ne olur ötelerin tütsüsüyle yeni mühürler vur yüreğime
Zaman ırmağının donduğu ötelerde de açılacak sonsuza uzanan yeni mühürler
Yüreğim seninle mühürlensin

alıntı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com