Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitti, çokdan, oynamıyorum, oyun

"""__Artık Oynamıyorum Oyun Çokdan Bitti__""""

Eski 06-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

"""__Artık Oynamıyorum Oyun Çokdan Bitti__""""

Özledim´ diyordun ya iki dudağının arasında öğüterek kelimeleri

Oysa nefesinle beraber yüzüme vuran her harfher heceher kelime hazanı yaşatıyor tüm duygularımaYaprak misali tel tel dökülüyor yereüstüne basılıp çiğnenmek için"

"Dudak kıvrımından süzülen tebessümünle "seviyorum seni" diyordun ya banaOysa yüreğimi okşayan o gülüşün kanatıyordu tüm kalbimdeki "SEN" iKör bir hançerin soğuk yüzünden dökülüyor yere damla damlasilinip atılmak için"

"Ve diyordun ya bana "Gözlerine baktığımda Aşk'ı görüyorum"Oysa yaydan çıkan bakışın ok gibi saplanıyordu DüşlerimeDüş'ümden uyanmamak için çırpınan gecelerime yağmurlar yağıyor çisil çisilBiliyorumŞemsiyemi açtığımda dinecek üstüme yağan kokunPerperişan olmuş Hayallerim; Asılı kaldığı yerden devam edecek yeni bir sabahla"

SesLeniyorum sana beLki de acıtıyorum

Duyuyor musun?

boğazımda düğümLenen onca sözü azad ettim

Aç avuçLarını

İster yakaLa yüzüne çarp bin pişmanlıkla

İster bırak döküLsün yerebas gitsin

Ya da Ezbitsin

"Ben ki; tüm yoLLarımı sana meyLetmiştim adına çıkmaz sokak demiştimGirdiğimde Yüreğine bir daha dönüşü oLmasın istemiştimben ki senin için aklımdan geçenleri;Yüreğime ilmik ilmik işlemiştim" "Sana geLiRken adımLarım NasıL da yanıyordu yanakLarım ve nasıL da sızLıyordu eLLerimbir de bakamadığın gözlerimNasıL da paRLıyordu ayı kıskandırarak"

Ve $imdi;

ELini son defa koy şakağına

Daya başını dizLerineyasLan soğuk duvara

BiL ki;

Unutmak içinSeni son kez özLüyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com