Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altındasous, bombalar, bombesunder, bombsfilmin, fragmanı, les, tanıtım

Bombalar Altında-Sous Les Bombes-Under The Bombs-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bombalar Altında-Sous Les Bombes-Under The Bombs-Filmin Tanıtım Fragmanı

Bombalar Altında-Sous Les Bombes / Under The Bombs

Yapım : 2007, Fransa / Lübnan

Tür : Dram

Yönetmen : Philippe Aractingi

Senaryo : Michel Léviant, Philippe Aractingi

Oyuncular : Bshara Atallah, Rawia Elchab, Nada Abou Farhat, Georges Khabbaz

Yapımcı : François Cohen-séat, Paul Raphaël, Hervé Chabalier, Philippe Aractingi

Görüntü Yönetmeni : Nidal Abdel Khalek

Müzik : Lazare Boghossian, René Aubry

Dağıtım : Bir Film

Süre : 1 saat, 38 dk

Gösterim Tarihi : 1 Ağustos 2008

Özet

Zeina Dubaide yaşamaktadır Kocasıyla boşanmanın eşiğindeyken oğlu Karimi, evdeki gerilim ve kavgalardan uzak tutmak adına güney Lübnanda küçük bir köy olan Kherbet Selemde yaşayan kız kardeşinin yanına yollar Birkaç gün sonra, Lübnanda savaş patlak verir Büyük bir kaygı duyan Zeina, ambargo dolayısıyla Beyrut limanına ulaşamadığı için Türkiye üzerinden Lübnana geçiş yapar Burada, ülkeyi terk etmeyi düşünen bir Hristiyan ve Zeinayı güneye götürmeyi kabul eden tek taksi şoförü olan Tony ile tanışır Paylaştıkları endişenin ağırlığına rağmen, Tony ve Zeina birbirlerine aşık olurlar; aşkları, etraflarında kol gezen ölüme verilmiş bir cevap gibidir

Fragman'ı İzle

Bombalar Altında Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com