Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
desie, dünya, filminin, fragmanı, tanıtım

Dünya &Amp; Desie Filminin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dünya &Amp; Desie Filminin Tanıtım Fragmanı

Dünya & Desie-Dunya & Desie

Yapım : 2008, Hollanda / Belçika

Tür : Dram

Yönetmen : Dana Nechushtan

Senaryo : Robert Alberdingk Thijm

Oyuncular : Theo Maassen, Maryam Hassouni, Eva Van De Wijdeven, Christine Van Straalen

Yapımcı : Leontine Petit

Görüntü Yönetmeni : Bert Pot

Müzik : Steve Willaert

Süre : 1 saat, 38 dk

Gösterim Tarihi : 6 Şubat 2009

Özet

DUNYA & DESIE, iki yakın arkadaşın hikâyesini anlatan bir yol filmi Dünya, ramazan, imamlar ve Mekke sembolleriyle yetiştirilmiş Faslı bir kızdır Desie ise, peynir, tahta nalınlar ve laleler kadar Hollandalıdır 18 yaş gününde, Dunya ailesinin onu Faslı bir kuziniyle evlendirmek istediğini öğrenir Fakat bu fikir ona pek de cazip gelmemektedir Bu esnada Desie hamile kalmış ve babasıyla görüşmeye karar vermiştir Babasının Fasta yaşadığını öğrenen Desie, onu bulmak üzere Dunyayla birlikte Fasa doğru, son derece heyecan verici ve macera dolu bir yolculuğa çıkacaktır Ancak Fas Amsterdam değildir Yolculuk boyunca yüz yüze kalacakları kimi olaylar onları hayatları üzerine yeniden düşünmeye ve belli kararlar almaya sevk edecektir

Fragman'ı İzle

Dünya & Desie Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com