Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
felekten, filminin, fragmanı, gece, tanıtım

Felekten Bir Gece Filminin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Felekten Bir Gece Filminin Tanıtım Fragmanı

Felekten bir Gece-The Hangover

Yapım:2009 ~ ABD

Tür:Komedi

Yönetmen:Todd Phillips

Senaryo:Scott Moore, Jon Lucas

Yapımcı:Chris Bender, Todd Phillips, Daniel Goldberg

Görüntü Yönetmeni:Lawrence Sher

Müzik:Christophe Beck

Dağıtım:Warner Bros

Süre:1 saat 40 dk

Gösterim Tarihi:10 Temmuz 2009 (Türkiye)

Filmin Özeti
Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas'a giden dört arkadaş,sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar Ayrıca damat ortada yoktur Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ip uclarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles'a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir

Filmin Fragmanı

Felekten bir Gece Oyuncuları

Justin Bartha

Bradley Cooper

Heather Graham

Mike Epps

Mike Tyson

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com