Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğum, eski, günü, sevgiliye, sözleri

Eski Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eski sevgiliye doğum günü sözleri

Eski erkek arkadaşa doğum günü mesajı

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun

hatırlanmasak da hatırlarız unutmayız önemli günleri çünkü kıymetlidir bizim için doğum günün kutlu olsun

doğum günün kutlu olsun güzel günler yaşamanı dilerim

Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara

bazen şarkılar anlatır

sen sustuğun zaman

dilleri zaman zaman yabancı gelsede

melodisiyle okşar gönülleri

keskin bıçak gibidir bazılarının notaları

kimi ise bir çiçek kokusudur

asırlarca süren

zemherilerle kavrulsada ayrılık,

o da unutturur sapkın düşünceleri

zaman geçer

yeni hayatlar kurulur

tek kalan hatıralardır düşüncelerde

öyle bir an gelmiştir ki

yüzünü bile unutmuşsundur artık onun

yürek susar

dil konuşmaz olur

boğazına düğümlensede bi tutam sözcük

bir şarkıyla çıkıverir

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

eski sevgiliye doğum günü mesajı

- Sen Dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde Can nefesisin, Sen Bir Değil Bin Asıra Bedelsin, Sen hayatımda ki Tek Özelsin bebeğim, Doğum Gününü Kutlarım Sevgilim

Birlikte Oldukça Her Günümüz Bir Doğum Günüdür Benim için Sevgilim Yaradanıma şükürler Olsun ki Sen Varsın yanımda Sen Varsın Sadece Kanımda, Mutluluklar Senin olsun herzaman ben Olayım yanında Doğum Günün Kutlu Olsun Birtanem

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum Doğumgünün kutlu olsun !

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Mutlu yıllar!

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor Seni seviyorum

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin Doğumgünün kutlu olsun

Bugün doğumgünün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor Kalbim hep seninle İyi ki varsın Birlikte daha nice yaşlara

Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle

Acıların Söküp Alamadığı, Hayallerimiz Ebedi Olsun, Her Kurduğumuz Hayal gerçek Olsun, Bu Mutlu Gün Sadece Senin Olsun, Sende Mutluluğu inadına yaşa Buda Hayata kapak Olsun, Doğum Günün Kutlu olsun Canik

Doğumdan, ölüme kadar, Birlikte yaşadığımız Yıllar, aylar, Haftalar, günler saatler, dakikalar, saniyeler ve hatta saliseler'de hep Adını yazdım Gizlice, Bir Sen Varsın gerçeğim, Doğum günün Kutlu Olsun Sevdiğim, Bebeğim

ilkBaharın yeşilleri içinde rengarenk olsun, attığın her adım bir umut olsun, aldığın her nefes hayata imza olsun, gençliğim sana feda olsun, Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Her Doğum Günün de bir adım daha yaşlanmış olsak ta, bugünü hayata inat çocukca yaşayalım aramızda, doğum günün kutlu olsun Arkadaşım

Zaman Akıp Giderken Ömrümüzden, hayata inat Kutladığımız Bugün, Çektiğimiz Acılara ve dertlere ders olsun, Hayatımız herşeye Rağmen Huzurla Dolsun, Yıldız Gözlerin Umutla Dolsun, Doğum Günün Sadece Bugün Değil hergün Kutlu Olsun Canım BeniMmMM

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

Anıların, Umutların ve hayallerin Hep Huzur Dolu Olsun, Doğum Günün Her Gününden Daha neşeli Olsun herşeyim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com