Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğum, günü, güzel, mesajları

En Güzel Doğum Günü Mesajları

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En güzel doğum günü mesajları,En güzel doğum günü sözleri,En güzel doğum günü smsleri

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara…

Doğum gününü Kutlar sağlık mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim, nice yıllara,

iyiki Doğdun iyiki varsın Sevgi ve Mutluluk Dolu daha nice doğum günleri dilerim

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz

unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle Doğum günün kutlu olsun sevgilim

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın Doğum günün kutlu olsun

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır Kabul edilip edilmemesi önemli değildir Önemli olan duyguların ifade edilmesidir Doğum Günün Kutlu Olsun

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım Nice yaşlara!

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum günün kutlu olsun

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar de?erlisin, iyi ki do?dun birtanem

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum Nice Yıllara

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde Doğum günün kutlu olsun

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor Seni seviyorum

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin Doğum günün kutlu olsun…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice seneler

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum Doğum Günün Kutlu Olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

En güzel Doğum günü Sözleri

Yaşa Sev Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle Nice yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor Kalbim hep seninle İyi ki varsın Birlikte daha nice yaşlara…

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun Doğum günün kutlu olsun

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi Sana şans getirmek için burada Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum günün kutlu olsun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum Doğum Günün Kutlu Olsun

Yaşa Sev Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara……

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com