Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
seninle, yüreğim

Yüreğim Seninle...

Eski 04-25-2008   #1
gulhan

Yüreğim Seninle...

Aşk sesiz çığlıkların yüreklerde yankısıydı… Ve Ben susuyordum…
Seni duydum…
Uzaklardan çok uzaklardan fısıldıyordun… nefesinde sevda vardı sesinde aşk saklıydı bir şairin okunmamış mısralarıydı dudaklarından dökülen Aşka davet mesajları bırakıyordu yüreğime… Ben dinliyordum…

Yüreğim sevdanın çıkmaz sokaklarında kaybolmuş… yüreğim ıslak, yüreğim soğuk Susuşlarda… Bir kaldırım taşına çökmüş yapayalnız… sessiz çaresiz Bir sihirli mısra dokunmuş senin ellerinden, yüreğinden kopmuş…

Bir gece yarısında sen çiçek açmış şeftali ağaçları arasında gülümseyen sevdam Aylardan nisan… Kalplerimiz ıslanmış aşk sağanağından… Bir AŞK doğdu o gecenin sabahında

Yüreklerimize doluşan her damlada büyüdü sevgimiz… Aşk damlalarına boğulana kadar ıslanalım ikimiz…

Gönlüme sevdiğimi yağdıran yağmur! Al hasretimi götür sevdamın yüreğine dokundur… O’nu bana damla damla da olsa kavuştur…

Aşk sesiz çığlıkların yüreklerde yankısıydı… Ve ben senin çığlıklarınla ses buldum… Ben sevdamı parlayan bir yıldız yaptım Gökyüzüm sen ol… Gecelerin göz kamaştırsın sevdamın ışığında…
Ben gecelere kaybolmuş sevda yoksunu âşık… Gündüzüm sen ol… Güneş ol ışı yüreğime… Isıt beni dizelerinle… Yüreğim seninle…

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yüreğim Seninle...

Eski 04-25-2008   #2
sudenaz

tşkler güzle bir paylaşımdı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-28-2008   #3
meLankoLik_asaLet

tşkler güseldi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com