Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ailesi, evde, gece, kız, olmadığı

Bir Kız Ailesi Evde Olmadığı Bir Gece ......

Eski 07-24-2006   #1
ArtistikPatinaj

Bir Kız Ailesi Evde Olmadığı Bir Gece ......

Genç bi kız ailesinin evde olmadığı bi akşam arkadaşlarını davet etmiş Kız kıza yemişler, içmişler, derken içlerinden biri “Hadi cin çağıralım” demiş Ev sahibi kız da hiç inanmazmış böyle şeylere ama arkadaşlarına ayıp olmasın diye kabul etmiş Harfler kesilmiş, fincan ortaya konmuş ve elele bir masanın etrafında daire olunup cin çağırma olayına girilmiş Cin gelmiş gelmesine ama bizim kız hala fincanı arkadaşlarının ittiğini düşünüyomuş Bi ara fincan hızlı hızlı harflere giderek şöyle demiş: “İçinizde bana inanmayan biri var Yarın saat 4’te o kişiyle tavla oynamaya geleceğim!” Kızlar feci tırsmıslar ama ev sahibi kız hala dalgasındaymış işin Saat çok geç olmadığı halde seans hemen bitirilmiş ve kızlar evlerine dağılmış
Bizimki zaten o tür şeylere hiç inanmadığından cin olayını ertesi sabah unutmuşmuş bile Öğlene doğru telefon çalmış Arayan, kızın çok sevdiği, çok iyi anlaştığı teyzesiymiş, “Bugün içimde bi sıkıntı var, evdeysen bi ara sana uğruycam Dertleşelim biraz” demiş Kız da sevinmiş teyzesini görecek diye, “Hemen gel, ben de seni çok özledim” demiş

Kız, teyzesini hakikaten dertli ve solgun görmüş Hoşbeş etmişler ama teyze hala dalgınmış Kız, “Teyzecim sen konuştukça daha kötü oldun, istersen başka bişey yapalım” demiş Teyzesi de “O zaman tavla oynayalım Ne zamandır seninle oynamadık Kafam dağılır biraz” demiş Kız tavlayı almaya giderken bi gece önceki olay aklına gelmiş, “Meğer benim teyzem cinmiş” deyip gülümsemiş

Kızla teyzesi güle oynaya tavla oynarken bi ara teyze tuvalete gitmek için kalkmış O içerdeyken telefon çalmış Arayan kızın babasıymış Adamcağız çok üzgün bi sesle konuşuyomuş: “Kızım teyzen öğlen bi trafik kazası geçirdi Durumu çok iyi değildi ama Allahtan ümit kesilmez deyip sana haber vermedik ama az önce teyzeni kaybettik, başımız sağolsun…”

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-05-2006   #2
Cihan

Tüylerim diken diken oldu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-26-2006   #3
kardelen

ilginç bune yaaaaaaaaaaaaa:(((
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-26-2006   #4
underworld

Zaten hep bole baslar olaylar kızlar herzaman ewdedır yalnızlardır ve hemen bırının aklına cın cagırmak gelır kız mılletı ıste grinmnnn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-05-2006   #5
evera

bizde çağırıyoruz ama gelmiyor şaşirdım valla cin değilmi işte
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-07-2006   #6
esrarli_gozler38

bence cok ugrammamak lazım mezarda bıle rahat bırakmazlar ALLAH KORUSUN da harbıden bole olaylar var = )
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-08-2006   #7
logalas

ayy çok ürpertici
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-16-2007   #8
iso_nelly

Alıntı:
underworld tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Zaten hep bole baslar olaylar kızlar herzaman ewdedır yalnızlardır ve hemen bırının aklına cın cagırmak gelır kız mılletı ıste grinmnnn
katılıom +1

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #9
sinir

arkadaşlar böyle bişey olacağına pek inanmıyorumçağırmayla cin mi gelir ya
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2007   #10
angelesdream

:)) yok canım daha nelergüldüm yani
yinede paylaşımın için teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-01-2007   #12
nenem

ilginçççç hemde çoqqq ama gerçekte olabilir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-01-2007   #13
ekselans09

Arkadaslar öyle Demeyin Cin'ler Vardiriyi Ve Kötü Olarak 2 Ye Ayrilirallah Hepimizi Kötü Cinlerden Korusun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-12-2007   #14
Volvarın

Enteresan Olmaz Demeyin şansinizi Deneyin Derim Ben Size Hadi Hayirli Traşlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-19-2007   #15
funeralsong

ben aynı hikayeyi bir radyo programında dinlemiştim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com