Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Yazılar & Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allahim

Allah'im

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Allah'im

Allah'ım
Seni arayana ne kadar yakınsın; Sana el açıp yalvarana ne kadar müşfiksin Ümidi Sende olanlara ne kadar iyisin, merhametlisin

Bu günahkar halimle huzurunda el açıyor Sen'den yardım dileniyorumbağışlanmak kabul edilmek istiyorum rızana ne kadar ihtiyacım var Rabbim, merhametine şefkatine ne kadar muhtacım
Allah'ım
Sen dilemeseydin ben yokluk karanlıklarından çıkamazdımDilemeseydin varlığımı ve varlığımın bütün ihtiyaçlarını yaratmanı anlayamazdımdilemeseydin sayısız sonsuz nimetlerinin farkına varamazdımBiliyorum ki, ben faniyim biliyorum ki acizim, acizliğim üzerinde Sen'in sonsuz kudretin okunuyorhem fakirim, fakirliğimde Sen'in sınırsız zenginliğini müşahade edebiliyorum
Allah'ım
Hem maddi manevi sayısız sonsuz nimetlerini önüme serdin, hem de, - yine benim için daha büyük nimet olan- şükrü öğrettin San'a varan en selametli, en kısa, en kıymetli yolu gösterdinYâ Rab, kusur ve noksanlıklarımla beraber gösterdiğim, gösteremediğim şükür hislerimi kabul ve makbul eyle Her hal ve tavırlarımda şükür üzere olayımSen'in gösterdiğin dosdoğru yolda istikamet üzere gideyim
Allah'ım
Her şey senindir Yaratan Sensin ve hüküm Senindir İsimlerinde gizlenenler ile ve nurunu örten perdeler ile bu huzursuz ruhu, bu ıstıraplı yüreği bağışla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com