Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amerikada, eğitim

Amerika'da Eğitim

Eski 10-19-2007   #1
virüs

Amerika'da Eğitim

Tahtanin sol üst kösesine bakin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-20-2007   #2
[KAPLAN]

Hadi onlar Amerikalı, kendi ülkelerinde anlatıp duruyorlar Ya bize ne demeli ? Birçok üniversitemizin Amerikan kitapları okutması sizce de garip değil mi ! Kitapların içlerinde gençlerin beynini sinsice sulandıran, inceden inceye Amerikan tarihi işleyen ve hatta değerlemize açıkça saygısızlıkta bulunan bu kitapları bizzat üniversitelerde okutuyoruz Amerika ise hedeflerini üçer beşer uygulamaya devam ediyor

Belki bir nebze Amerika'da okuyanlar düşünebilir " Amerika bizim iyiliğimizi ne zaman istedi ki " Peki ülkemizdeki gençler ne yapsın ?! Kendi ülkelerinde saptırılmış, etkisi zayıflatılmış tarihlerini okuyorlar ; birileri* seçmiş ("seçtirmiş") sanki onlar için en iyisi buymuş gibi Ve inanın bu daha acı !

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Amerika'da Eğitim

Eski 11-19-2007   #3
sam00

orada yazan şu

demokrasi=kapitalizm=iyi
islam=terör=kötülük

paylasıım için saol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-20-2007   #4
bukettt

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hadi onlar Amerikalı, kendi ülkelerinde anlatıp duruyorlar Ya bize ne demeli ? Birçok üniversitemizin Amerikan kitapları okutması sizce de garip değil mi ! Kitapların içlerinde gençlerin beynini sinsice sulandıran, inceden inceye Amerikan tarihi işleyen ve hatta değerlemize açıkça saygısızlıkta bulunan bu kitapları bizzat üniversitelerde okutuyoruz Amerika ise hedeflerini üçer beşer uygulamaya devam ediyor

Belki bir nebze Amerika'da okuyanlar düşünebilir " Amerika bizim iyiliğimizi ne zaman istedi ki " Peki ülkemizdeki gençler ne yapsın ?! Kendi ülkelerinde saptırılmış, etkisi zayıflatılmış tarihlerini okuyorlar ; birileri* seçmiş ("seçtirmiş") sanki onlar için en iyisi buymuş gibi Ve inanın bu daha acı !
aynı selkde özel okl kolej anadolu liseleri gibi kurumlardada dil derrslernde özlliklede ingilizcede bi dışa bağmlıklık varhem oldukça pahalı hmde üretilen ülkenin kültüünü yansıtıokuzenim amrekida okudugu zamanda islamiyeti çar,geri kafalılık,bilmi aykırılık şeklinde öğretiolarmşaynı zamanda türkiye haritalrnda yokmş kürdistan devleti varmşkıbrısda kuzey güney şeklinde değilde tamamn rumlarn gibi gösteriolarmşne kadar basitlikkki turkeyin türkçe anlamı hindi oldugu için inanlmaz bi saçmalıkla dalgada geçiolarmşne diyim hak bizeteşekkürler güzl bi konuya değinmişiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com