Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
dünyanın, sorusuymuş, zor

Dünyanın En Zor Sorusuymuş!!!

Eski 02-18-2007   #1
tatia27
Icon4

Dünyanın En Zor Sorusuymuş!!!

Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir?

var mı cevabı bilen aranızda ??

Eski 02-18-2007   #2
punisher

kolay bu ya ben biliyorum :)

BU VATANIN EKMEĞİNİ YEYİP İHANET EDEN BİR GÜN EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNU DA YER

Eski 02-18-2007   #3
J_TERRY

neymıs

Eski 02-18-2007   #4
mate

bu şey gibimi hani "istediğin herşeyi yapabilme""kısıtlanmama" gibi bir şey galiba cevap
ya da ona benzer olmalı sanırım

daha anlaşılabilir hali bu sanırım;
yararcı bir bildirimin edimsel izlenimlerle öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine sahip bir öngörümsel varyantı olarak kabul edilsede, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda özgün bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve belirlenimci bir tarzda tutma kapasitesine sahip olan nedir?

Eski 02-19-2007   #5
crazy blue

sınıfta kaldık desen yine alıştım buna

şey olabilirmi FELSEFE çükü felsefe birşey hakkında en doğruyu bulmaya çalışmaktır
(edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine) hayallerden ayırt edilen gerçeklerin yaşamımızdaki herangibir şeye benzetilip hayatımıza ve fikrimize sunulması gibi bişe demeye çalışmış heralde ama neyse gerçekten zor soruymuş

teşekkürler tatia

Eski 02-19-2007   #6
Lawinya

Wat ist thisss mein gootttttt

Eski 02-24-2007   #7
Ergenekon

"kurnaz ve menfaatçi" tanımı için bu kadar karmaşık cümle kurmak gereksizdi " Açıkgöz ve çıkarcı olana ne denir? Sorusu yeterliydi

Eski 02-24-2007   #8
mate

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
"kurnaz ve menfaatçi" tanımı için bu kadar karmaşık cümle kurmak gereksizdi " Açıkgöz ve çıkarcı olana ne denir? Sorusu yeterliydi

Bu cevap kesin midir? yoksa sizin düşünceniz midir? merak ettim çünkü bende tahminde bulunmuştum

teşekkürler

Eski 02-24-2007   #9
Ergenekon

Evet doğru cevap bu Başka da hiç bir yerde doğru cevap yok Yüzlerce sitede yayınlandı bu soru komik ve analaşılmaz soru kategorisinde Önce anlamsız gibi görünüyor fakat tam tercüme neticesi cevap " kurnaz menfaatçi" çıkıyor Gene de soruyu soranın fikrini almak gerekir

Eski 02-24-2007   #10
mate

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet doğru cevap bu Başka da hiç bir yerde doğru cevap yok Yüzlerce sitede yayınlandı bu soru komik ve analaşılmaz soru kategorisinde Önce anlamsız gibi görünüyor fakat tam tercüme neticesi cevap " kurnaz menfaatçi" çıkıyor Gene de soruyu soranın fikrini almak gerekir

Anladım çok teşekkür ederimSoruyu sorana sordum onunda fikri yoktu,internetten de araştırdım ama cevabımdan emin olamadımama sizin cevabınıza yakındı tahminlerim zaten
Tekrar çok teşekkürler

Eski 06-04-2007   #11
puslu

soru cevaplanmış konu kilitlenmiştir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

forumsinsi.com