Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
imdat

İmdat!

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İmdat!

Mehraba arkadaslar,

Benim paylasmak istedigim bir konu var, sizden fikrinizi istiyorum öncelikle klavyem türkçe degil, kusura bakmayin

Benim sinifimda bir oglan var, ben ondan çok hoslaniyorim Benim arkadasim, onunda çok iyi arkadasi, benim o arkadasimiza anlatim duygularimi Bu arkadasimiz gitmis Abdul (sevdigim oglan)'in bakis açisini almis Abdul sicak bakiyor, benimle çikmak istiyormus Zaten 3gündür mesajlasiyorduk Abdul mesajlasmayi sevmeyen tip, o yüzden ben mesaj atarsam oda atiyor konusuyoruz Beni asiri derecede kiskaniyor, konustugum hangi erkek varsa biliyor Bende onu kiskaniyorum, çünki kiskandirmaya ugrasiyor beni Bu arada ben ona duygularimi anlatim, kiskandigimi da biliyor Bana dediki ben seni anliyorum, biliyodum zaten ama eski sevgilimi unutmaiorum Bir kizla çikmis Abdul, 2sene ve ilk sevgiliymis Hatta aklina gelince agliyormus Biz hala konusuyoruz ben çok olgun davraniyorum, oda ayni sekilde Arkadasimiza demiski ben o kiza (bana) ihanet edemem çünki ben onunla çikarsam aklima eskisi gelir ve o kizi üzerim Kiskandirma oyununa hala devam ediyor ama

Sizin fikiriniz ney? Nasil davranmam gerek?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com