Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ediyorum, mahkum

Mahkum Ediyorum..

Eski 02-06-2009   #1
zeynoo

Mahkum Ediyorum..

Bir sessizlik çöktü umutlarıma,umutlarımın üzerinde açan kır çiçekleri bile çoktan küsmüş hayata çoktan solmuşlardı anlamsızca…
belli ki umutlarım bir kır çiçeğini bile büyütecek kadar güçlü değildi artıkumutlarımın zayıflığı benimde solmama;hayata küsmem için küçük bir sebep olmasına rağmen çoktan harekete geçirmişti kendini…
Artık umutlarımı yok eden kuruyan topraklarında bir damla suya medet ettiren kır çiçeklerimi solduranın ki,m olduğunu hatırlamayacak kadar yorgunum
Biri vardı evetkanımın damarlarında duramayacak kadar hareketli deli zamanlarımda biri hayatıma küstahça girmiş ve beni kendine bağlamış
Yaşayan bir köleydim Sonra sessizce hayatımda var olduğuna inandığım o hareketimi o canlılığımı benden çalmış ve kendi hayatımdan beni yine küstahça çıkarmıştı
Biri vardı evet ama ben hatırlayamıyorum Çaresizliğim vardı bunca yaşanılanların arkasında
Arkama dönüp baktığımda tutunacak bir dalımın bile olmayışını görmek beni zorla çaresizliğe sürüklemişti
Biliyordum elimde kalan son dalında kuruyacağını ve ben buna engel olamıyordum
Dalımı kurutan bir adım daha atmamam için önüme uçurumlar koyan biri vardı evet ama ben hatırlayamıyorum
Sebebi yok aslında hiçbir şeyin ne çaresizliği söküp atabilirim kendimden nede umutlarımı tekrar barıştırabilirim hayatla nede bana ait olan hayatı bulabilirim bu zaman yolculuğunda…
Aslında her şeyin noktası seninle başlıyor,ama ben seni hatırlayamıyorum
Bu yüzden kendimi bu hayata

MAHKUM EDİYORUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Mahkum Ediyorum..

Eski 02-06-2009   #2
Aragorn561

buda çok güzel eline emeğine sağlık
ellerin dert görmeye

Eski 02-06-2009   #3
zeynoo

tşk ederim sevgili AvatarAang561
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com