Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dilekçe Örnekleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilekçe, edilme, rahatsız, telefonla, örneği

Telefonla Rahatsız Edilme Dilekçe Örneği

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Telefonla rahatsız edilme dilekçe örneği

Kişilerin şahsi davaları veya başka olaylar yüzünden cep telefonu veya ev telefonu ile rahatsız edilmek veya cep telefonlarına mesaj atmak suretiyle birbirlerini rahatsız etmesinden kaynaklı şikayet dilekçe örneğini aşağıdaki şekilde savcılık makamına yazabilrsiniz

Cumhuriyet Başsavcılığına
İstanbul

xxxxxxxx ve xxxxxxxx tarihleri arasında x xxx xxx xx xx numaralı telefondan şahsıma sürekli olarak arama yapılmakta veya tehdit, hakaret içeren sözler söylenmekte, yine aynı numaralı telefondan benim kullandığım x xxx xxx xx xx numaralı telefonuma tehdit, hakaret ve küfür içerikli mesajlar gelmektedir
Beni arayan ve bana mesaj gönderen bu kişi veya kişilerden davacı ve şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim
Şikayetçi(müşteki) adı, soyadı, imzası, tarihi, adresi, telefon numarası

Not:xx yazılan yerlere sizi rahatsız eden numara veya numaraları yazmalısınızSize gelen aramalar haricinde atılan mesajlarıda cep telefonunuzdan silmemeniz olayın araştırılması esnasında kanıt olarak savcıya gösterileceğinden önem teşkil etmektedir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com