Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkımız, kurak, olsun, sevdalara, uzak

Kurak Sevdalara Uzak Olsun Bizim Aşkımız

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kurak sevdalara uzak olsun bizim aşkımız ne dersin? Bizimle filizlenen ve hiç solmayan bir fidan olsunNe kadar beslersek o kadar büyüsün bizimle
İhanet tuzağına hiç düşmesin bizim aşkımızAldatmanın adının bile anılmadığı bir cumhuriyete dönüşsünBütün günahlardan bağımsızbütün yasaklardan arınmış olsun
Birbirimize sunuluşumuz süzüp alsın geçmişteki yorgunluğumuzuYorulacaksak kendimizi sevmelerimizden yorulalımBizi bizden ayıran ne varsa hepsini bir kenara atalımUnutalım dünü de yarını da sadece bu günü yaşayalım
Yaşama muzipçe göz kırpıp,hüznü soytarılığımızla boğalımBacak kadar çocuk olalım,boyumuzu aşsın sevişmelerimizTenimizin ateşi ikimizi de yaksın…
Sadece bizi anlatsın sessiz kelimelerimizKimse anlamasa da olur, biz anlayalımAnlatacak çok şey var biliyorumdurmadan konusalımYa da…Susuşlarımızın sesi olsun aşkımız…
Gez gez bitmez şehirler gibi büyüsün içimizdeki coğrafyaHer şehre ayrı bir türkü yakalımBir türküden diğerine atlayalımBitmeyecek şarkıların uslanmaz bestecileri olalım
Geçitsiz yollardan geçip utanmadan birde köprü kuralım düşman köylülereTalan edip tüm sabahçı kahvelerini,tanrıya bağışlayalım aşkımızın adağınıYolculuğumuza ortak alacaksak sevdalılardan seçelimHer sevda bizim aşkımızın tanığı olsun Her aşk, bizim sevdamıza hayran kalsınTörelere inat tel tel çözelim sevdaya savaş açan düğümleri
Korktuğumuz zaman dönüşsüz gitmelerden,daha bir sıkı sarılalım birbirimize Korku içimizi kemirsin; ama , yinede korkuya teslim olmayacağımızı ilan edelim dosta düşmanaMevsimler değişsin,bir tufan kavursun ortalığı Hiçbir rüzgarın, her daim hasrete inat yaşadığımız kavuşmamızı ayıramayacağını görsün herkes
Geceye adlar bulalımBeğenmezsek değiştirip yenilerini koyalım Her gece bizim olsun,her gece başka bir rüyada,yeni iklimlerin serüvenci ruhu olalım
Yenilmeyiz korkma, en büyük arenalarda en vahşi aslanlara karşı yüreğimizle savaşalımKan görmek için toplanan sevda fakirleri, aşkımızın cesaretiyle hayrete düşüp avuçları patlayıncaya kadar alkışlasınlar bizi
Birlikte ne üretirsek onu paylaşırız unutmadurma o zaman benimle üretmek için yola çıkSeni yarı yolda bırakırsam namerdim
SEVDAMIZ YÜZYILLARA DESTAN OLSUN
NE DERSİN???

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

gerçek sevda sözleri

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli
günlerle takas ediyorumYokluğun diye bir şey yok
bende ben seni sonsuzluk kadar çok ama
çok seviyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com