Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açtı, dava, hastaneye, ölmeyince

Ölmeyince Hastaneye Dava Açtı

Eski 05-08-2007   #1
virüs

Ölmeyince Hastaneye Dava Açtı

(07 Mayıs 2007 Pazartesi)

İngiltere'de, 6 Aylık Ömrü Kaldığı Söylenen Bir Adam, İşinden Ayrılıp Malını Mülkünü Dağıttı, Ancak Ölmeyince Hastane Hakkında Dava Açtı

İngiltere'de, 6 aylık ömrü kaldığı söylenen bir adam, işinden ayrılıp malını mülkünü dağıttı, ancak ölmeyince hastane hakkında dava açtı

The Sun gazetesindeki habere göre, doktorlar, 62 yaşındaki Grandad John Brandrick'in pankreas kanseri olduğunu ve 6 aylık ömrü kaldığını söylediler Brandrick, bunun üzerine işinden ayrıldı, kredi ödemelerini durdurdu, giysilerini yardım kuruluşlarına dağıttı, akrabalarına para verdi, lüks lokantalarda yiyip içmeye ve bir yandan da cenaze hazırlıklarına başladı

Ancak bir yıl sonra, semptomlarda azalma görülmeye başlandı ve Royal Cornwall hastanesi doktorları Brandrick'in hastalığının ölümcül olmadığını bildirdiler

Bu esnada evini de satmak zorunda kalan Brandrick, hastane hakkında tazminat davası açtı Brandrick, "Bana 6 ayım kaldığı söylendi Her şeyimi verdim Kendime sadece cenaze için bir takım, bir gömlek ve bir kravat ayırdım Hayatınızın kurtulmuş olması sizi rahatlatıyor, ancak küpünüz dolu değilse hayatın zevklerinden faydalanamazsınız" diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-08-2007   #2
Ergenekon

adam haklı, çok ilginç bir haber
bizde olsa "ölseydin bize ne derlerdi""

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com