Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bağış, fiyaskosu

Cevap : Bağış Fiyaskosu...

Eski 02-23-2009   #31
su perisi

Sevgili delishhhh, benim için yazdıklarınıza çok teşekkürler Yazdıklarınıza katılıyorum ama ne yapabilirizki??? Elden bişey gelmiyor, seyretmekten başkaFormumuzu zamanla anlayacaksın eminim Güzel ve mutlu paylaşımlara Sevgiyle kal

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-23-2009   #32
VANDETTA

Alıntı:
delishhhh tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
su perisi arkadaşıma teşekkür ediyorum sonunda bu forum sinsi ailesinde benimle aynı görüşlere sahip 1 insan buldum:) ayrıca vandetta arkadaşım senin akpye oy verip vermemenden daha önemli olan ne biliomusun bu ülkenin şuan şu durumunu korumasında gece gündüz katkısı olan ülkenin bölünmesine terör denen belanın defedilmesinde 1 numaralı rolleri olan yine generallerimizdir bizim ülkemizde paşalarımızdan generalcik die bahsden insanları şiddetle kınıyorum va söyliyecek çok sözüm var ama diyemiyorum işte bundan sonra hiç bir msjınıza cvp yazmayacağım bu ülkenin askerini aşağılar derecede konuştuğunuz için sadece elemle ve büyük bir kederle okudum mesajınızı
Elemle okumanız gereken bir kaç alıntı yapim size bakalım neleri dillendirmeye çalıştığımızı anlatabilecekmiyiz;

Bir PKK itirafçısının açıklamaları, kamuoyunda geniş yankı uyandırdı Örgütte 4 yıl kaldığını, Şemdin Sakık'ın yakın korumalığını yaptığını anlatan itirafçının iddiaları bir ihaneti böyle anlatıyordu

Samanyolu Haber kanalının ekranlara getirdiği bir PKK itirafçısının açıklamaları, kamuoyunda geniş yankı uyandırdı Örgütte 4 yıl kaldığını, Şemdin Sakık'ın yakın korumalığını yaptığını anlatan itirafçı, pişmanlık yasasından faydalanıyor

2,5 yıl cezaevinde yatan itirafçının şok açıklamaları şöyle: "1992'de Panak Jandarma Karakolu'na gidiyorduk erzak almak için Karakolun içine kadar gidiyorduk Mühimmat olsun, mermi olsun, erzak olsun Karakol komutanıyla anlaşmalıydık '
Siz bana dokunmayın, biz de size dokunmayalım' diyordu 3 sene böyle geçti Şemdin Sakık'ın talimatıyla Bingöl'e gittik Bingöl-Elazığ karayolunda 33 er benim tahminim bölüklerine gidiyorlardı O yol kesme eyleminde 33 er şehit düştü O gün bize şırıngayla ilaç verildi Ölmeyen askerlerin kafasına Şemdin Sakık sıkıyordu"

Zaman

Bu 'siz bize dokunmayın biz size dokunmayalım' sözüne şahit olmuş doğuda askerliğini yapmış arkadaşlarımızda mevcut

Milli kütüphanede geçirdiğiniz değerli zaman zarfında eminimki Atatürk'ün tüm mason localarını kapattırdığını ve locaların tüm varlığına el koyduğunu,kendisine masonluk teklif etmek için gelen zatı aliye verdiği cevabı eminim ki okumuşsunuzdurBunları neden yazıyorum bu ülkede Cemal Gürsel gibi genaralcikler kendi başbakanını astı ve yine bu ülkede Atatürk'ün kapattığı mason localarına üyelik başvurusunda bulunan komutancıklar var misalen buyrun;

İlker Başbuğ

-Türkiye'nin Genelkurmkay Başkanı, 2006 yılında resmi başvuruda bulunarak İngiltere destekli ve kuruluşu 1882 yılına dayanan "Cercle d'Orient"e üye olmak istedi Ve isteği soruşturma sonrası kabul olundu
-Cercle d'Orient, "Doğu Çevresi" veya "Şark çemberi" anlamlarına da gelir Kurucusu olan İngiltere'nin İstanbul Elçisi Sandison, aynı zamanda Beyoğlundaki "Grand Orient Mason Locasının" da kurucusudur Cercle d'Orient ve Grand Masonlar Locası (yeni ismiyle Büyük Kulüp) uzun yıllar Beyoğlu Abraham Paşa apartmanında çalışmalarını sürdürdü -Büyük Kulüp, Kadıköy Havuçzlubahçe'ye deniz kıyısına taşındı Sosyete ve zenginlerin Türkiye'yi yöneten üst düzey basın ve iş dünyası ile İngiltere-ABD eksenli derin güçlerin buluşma, eğlenme yeridir Ve Büyük Kulüb'ün üyeleri arasında masonlar da dikkat çekmektedir -Sayın İlker Başbuğ,"Cercle d'Orient"e üye olması esnasında Genelkurmay'dan izin almış mıdır? Görevi gereği yurt içi ve yurt dışı askeri görevler alan, PKK terörüne karşı askeri operasyonları yöneten, eğitim ortamında bu ülke için canını vermesi istenen asker ile son parça ekmeği ve kurşunu bölüşmesi istenen bir düşüncenin, geleneğin içinden gelen bir kimsedir Ancak Sayın İlker Başbuğ’un hayatında önemli bir gösterge olan o’nun 2006 yılında “BÜYÜKDOĞU KULÜP” üyeliğine kabul edilmesidir İsterseniz O’nun BÜYÜK KULÜP üyeliğine kabulü ile ilgili belgede yazılanları görelim: [/font]

Cezmi Yurtsever

Şimdi burdan benim anlamadığım nokta neden genelleme yapıyorsunuz,sözlerimin TSK'yı değil TSK'da görev yapan bazı kişileri bağladığını,milli kütüphaneler yazmaz ama,eminim ki siz anlıyorsunuzdurYani olayı çarpıtmayalım,görevi ne olursa olsun hiç kimsenin dokunulmazlığı yoktur ve yine eminimki sizde bizim gibi bu ülkeyi zarara uğratacak hertürlü oluşumun karşısındasınızdır,siz bana yukarıdaki alıntıların gözardı edilebileceğini ispatlayın,bende sizden özür diliyeyim,şu tokmakta akabinde bana gelsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-24-2009   #33
su perisi

Vandetta yorumunuz için teşekkürler,, Harikaydı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-27-2009   #34
delishhhh

valla arkadaşım diyorum ya artık senin için söyleyecek başka bir kelime bulamıyorum sen bu ülkenin rütbelisinden bu kadar nefret edecek ne yaşadın bilmiyorum ama ben bir asker kızı ve asker eşi olarak artık seni muhattap almıyorum benim tanıdığım tüm generallerin önlerinde eğilecek kadar kutsal işlerle uğraştığını biliyorum ve senin düşüncelerine sahip insanlar bu ülkede olduğu sürece bu ülkenin düze çıkamayacağınıda çok ii biliyorum ayrıca açmış olduğum konunun bu kadar dışına çıkıp konuyu askeriyeye saldırıya getirdiğin için esefle kınıyorum birlik beraberlik adına bişiler yapmaktansa bu ülkenin muhtaç olduğu insanları karalama yoluna gitmişsin ben ülkenin çeşitli yerlerinde çok bulundum keşke istanbul yerine şırnakta askerlik yapmış olsaydınız ne demek istediğimi anlardınız aslında bütün subay assubay ve uzman jandarmaların sizin gibi insanlar için canlarını feda ettiğini düşündükçe tüylerim ürperiyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-27-2009   #35
VANDETTA

Alıntı:
delishhhh tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
valla arkadaşım diyorum ya artık senin için söyleyecek başka bir kelime bulamıyorum sen bu ülkenin rütbelisinden bu kadar nefret edecek ne yaşadın bilmiyorum ama ben bir asker kızı ve asker eşi olarak artık seni muhattap almıyorum benim tanıdığım tüm generallerin önlerinde eğilecek kadar kutsal işlerle uğraştığını biliyorum ve senin düşüncelerine sahip insanlar bu ülkede olduğu sürece bu ülkenin düze çıkamayacağınıda çok ii biliyorum ayrıca açmış olduğum konunun bu kadar dışına çıkıp konuyu askeriyeye saldırıya getirdiğin için esefle kınıyorum birlik beraberlik adına bişiler yapmaktansa bu ülkenin muhtaç olduğu insanları karalama yoluna gitmişsin ben ülkenin çeşitli yerlerinde çok bulundum keşke istanbul yerine şırnakta askerlik yapmış olsaydınız ne demek istediğimi anlardınız aslında bütün subay assubay ve uzman jandarmaların sizin gibi insanlar için canlarını feda ettiğini düşündükçe tüylerim ürperiyor

Sizden tüm samimiyetimle özür diliyorum,bu sitede denginiz olabileceğini düşündüğünüz yorumunuzu eleştirdiğimden dolayı,haklısınız bu sitede size denk biri gerçekten yok,zira bu sitede ki hiç kimse sapla samanı birbirine karıştırmıyor doalyısıyla alakasız suçlamalrda bulunmuyorNe demek istediğimiz bu mesaj hariç,yazılan tüm mesajlarda bellidir,o yüzden bu başlık altındaki son mesajımda budur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com